Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nie można zalogować się do konta samsung na smart tv

(Temat utworzony: 04-01-2018 08:48 PM)
43666 Wyświetlenia
yrkom75
Explorer
Opcje

Witam.

Od jakiegoś czasu nie mogę zalogować się do konta Samsung w ustawieniach telewizora. Tak samo w smart hub.

Komunikat: Nie można nawiązać połączenia z serwerem Samsung. Zaaktuakizuj oprogramowanie TV aby rozwiązać ten problem  (172)

Czy ktos zna co się kryje pod nr błędu?

Aktualizacja oprogramowania - brak nowego, więc nie ma co aktualizować.

 

0 Like
11 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@yrkom75

To albo błąd serwerów albo najnowszej wersji systemu.
Wybierz opcję "Dodaj konto" i zaloguj się na stare dane, wszystko powinno wrócić do normy.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Aro17
Voyager
Opcje

Cześć,

Wydaje mi się, że dodając "nowe konto" dla starych danych system wyświetli komunikat, że takie konto już istnieje. Nie ma co kombinować i czekać na poprawne działanie serwerów Samsunga. Jeżeli masz jakiś smartfon Samsunga, spróbuj się na nim zalogować.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Aro17

Gdybym nie testował, nie dawałbym takiej porady. Żadna kombinacja, tak najzwyczajniej obchodzi się ten bug.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
yrkom75
Explorer
Opcje

Poszedłem za radą. Dało radę tak zrobić. Natomiast po ponownym włączeniu tv nadal ten sam problem. Mimo iż zaznaczyłem o logowaniu automatycznym. 

Każdorazowo powtarzać logowanie? Denerwujace.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Odłącz i uruchom bez neta. Ponownie podłącz pod sieć i zaloguj. Zobacz, czy zaskoczy. Jeżeli nie, spróbuj z usunięciem i dodaniem konta. Sprawdź również wersję softu dla tv. Nie podałeś modelu, więc nie można sprawdzić jaka jest najnowsza.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
MBgryf
Journeyman
Opcje

Witam 

 

Mam ten sam problem - resetowalem Smart Huba, usuwałem i dodawałem konto ponownie odłączałem i podłączałem sieć. Po wyłączeniu telewizora i włączeniu po kilku minutach ponownie - brak logowania automatycznego. Przy próbie logowania ten sam komunikat ale tym razem kod błędu (170). TV UE55KU6072 wersja oprogramowania 1201. Za każdym razem muszę się logować jak gdyby przez dodanie konta ale po wyłączeniu i ponownym włączeniu i tak nie loguje automatycznie.

 

Kto ma jeszcze podobne problemy? - pisać

0 Like
yrkom75
Explorer
Opcje

Uzupelniam dane:

Kod modelu: UE55KU6000

wersja oprogramowania: T-JZL6DEUC-1201.6

Jeszcze nie testowałem rozwiązania z odłączeniem netu. 

Jak to nie przyniesie rezultatu to wypróbuję pomoc zdalną. Może to przyniesie pożądany efekt.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Być może jest jakaś zadyszka na serwerach. U mnie loguje normalnie. Q7F wersja softu 1155.1

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
MBgryf
Journeyman
Opcje

Jest nowsza wersja oprogramowania do UE55KU6072 tj. 1208.2 ja mam 1201.6. Dostałem info od samsung, że trzeba pobrać na pendrive i aktualizować przez USB ale u mnie nie wchodzi - czy ktoś próbował ?

 

OK. trzeba kliknąć na pobraną aplikację i w oknie dialogowym które wyskoczy wskazć pendrive do wypakowania plików naciskamy extract i dopiero po wypakowaniu przeprowadzamy aktualizację  w TV

0 Like