Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

krzywa pozycja telewizora na stojaku (UE32M5672AU )

(Temat utworzony: 06-12-2017 11:55 AM)
2114 Wyświetlenia
Kris76
Student
Opcje

witam.

mam problem ze stojakiem telwizora tzn. w pionie telewiozor stoi krzywo - róznica między lewą a prawą stroną 0,5 cm, stojak zamontowany poprawnie ( sprawdzone dwa razy )

co moze być przyczyną ? co z tym zrobić ?

0 Like
13 Odpowiedzi
Kris76
Student
Opcje

..przepraszam, w poziomie .. w poziomie stoi krzywo, między lewą a prawą stroną skos jest 0,5 cm

0 Like
szalony666
Explorer
Opcje

Czy upewniłeś się, że wszystko jest dobrze złożone ? Może powieszchnia, na której stoi odbiornik jest krzywa ?

0 Like
Kris76
Student
Opcje

tak, upewniłem się - 2 razy składałem stojak i montowałem do tv - zgodnie z instrukcją, śruby dobrze spasowane, dwie częsci stojaka też - nie ma zadnych wystających krawędzi itp. półka prosta - dla porównania stawiałem na kilku innych i jest to samo, zmierzyłem odległość od płaszyzny pólki do dolnej krawędzi tv i między prawą a lewą stroną jest różnica 0,5 cm

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Kris76

Odkręć stopę od telewizora, sprawdź jej pion i poziom. Zamontuj jeszcze raz, ale sprawdź, czy śuby dobrze wchodzą, czy nie zostały przekręcone gwinty? Sprawdź pion i poziom gniazdaw stopy w tv.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Kris76
Student
Opcje

@Szewcu 72

 

dzięki za odpwoiedź

... nie za bardzo wiem jak mam sprawdzić pion i poziom samej stopy - w tym modelu kształt stopy jest taki ze nie ma gdzie przyłożyć poziomicy do lini stopy .. to samo z samym gniazdem

0 Like
Kris76
Student
Opcje

śruby wchodzą dobrze - wkręcają się i wykręcają ok, gwinty nie zerwane

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Zrób zdjęcie tej stopki i w rzuć tu do obejrzenia, trzeba wspólnie coś pokombinować.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Kris76
Student
Opcje

Znalezione obrazy dla zapytania PODSTAWA  do telewizora samsung

0 Like
Kris76
Student
Opcje

Znalezione obrazy dla zapytania PODSTAWA  do telewizora samsung

0 Like