Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Flash Player seria H

(Temat utworzony: 12-04-2018 03:03 PM)
1423 Wyświetlenia
Monia1990
First Poster
Opcje

Witam,

 

Dlaczego wyłaczyliście Państwo Flash w przrgladarce w Smart TV z serii H z 2014 roku?

 

W TV rok starszych Flash na tych samych stronach działa prawidłowo.

 

To celowe zagranie przed premierą nowej linii TV?

110 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@ju7000

Widzisz, w przeciwieństwie do Ciebie nie sypię natychmiast gruzem, tylko staram się wytłumaczyć pewne kwestie, a w innych przypadkach pomóc. A to w jaki sposób to robię, to już mój wybór. Gdy tylko administracja tego forum wyrazi jakiś sprzeciw, co do moich działań na pewno dostosuję się do wytycznych.

Nie odpowiada Ci, nic nie rób, tak będzie najlepiej.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
dreszk1
Student
Opcje

To że flash stracił wsparcie nie uzasadnia producenta do decydowania za klienta czy chce dalej korzystać bez wsparcia, czy już nie. To tak jakby na laptopie prod. Samsung nie można byłoby już korzystać z xp, bo już nie ma wsparcia... Też jestem zdania, że Samsung, aby być w porządku, powninien umożliwić powrót do wersji przeglądarki sprzed usunięcia flasha.

dreszk
Journeyman
Opcje

@MichałL 27-03-2017  napisal:
Sprawa jest w trakcie weryfikacji, jak będę mieć jakiekolwiek informacje to dam znać.

Hej @MichałL, tak nieśmiało zapytam, minął rok a oni wciąż weryfikują?

0 Like
Flashowiec
First Poster
Opcje

W moim Samsungu serii H aplikacja vod-tvp także się nie aktualizuje. Nowe polskie seriale (np. Leśniczówka) nie są dostępne. Dla odmiany aplikacja netfliksa ciągle jest na bieżąco. I bądż tu mądry...

0 Like
18jaguar18
First Poster
Opcje

Dokładnie Samsung powinien udostępnić firmware które posiadało Flesh i najwyżej napisać że korzystanie z niego a głównie z Flash jest tylko i wyłącznie na odpowiedzialność użytkownika.

 

Ja tak jak w poprzednich postach pisałem powoli uciekam od Samsung już telefon zmieniłem na inna firmę a miałem telefon po telefonie z 3 razy tak wybierałem tylko i wyłącznie samsung TV to samo.

0 Like
marcin6660
Journeyman
Opcje

Dokładnie z telefonami jest to samo. 2 lata i choćby telefon miał doskonałe parametry to papa. Zapomnij o nowym sofcie czy Androidzie. Takie Xiaomi nawet do starszych modeli daje nowego Androida i Miui.

Skoro taka polityka firmy to papa. Na szczęście jest alternatywa.

Rozumiem jeszcze nie dodawanie nowych funkcji ale tu się pozbawia istniejących funkcji a taki Netflix pakuje się bez problemu bez moźliwości jego usunięcia tylko można go wyłączyć. 

Dlaczego na H nie ma gry Just Dance ?

Chcesz mieć ? to idź do sklepu kupić nowy TV a ten do piwnicy choć ma tylko 3 czy 4 lata.

0 Like
bartosz4
Apprentice
Opcje
Ja również "Szajsungowi" już dziękuję i każdemu będę odradzał zakup czegokolwiek z tej niepoważnej firmy.
0 Like
dreszk
Journeyman
Opcje

Czy udało się komuś uruchomić sport.tvp.pl  przez internet (przeglądarka bądź aplikacja) na tv samsung serii H?

0 Like
bartosz4
Apprentice
Opcje

No przecież od roku już to się nie udaje. A wcześniej bez problemu. Korzystałem wielokrotnie.

0 Like
dreszk
Journeyman
Opcje

Najprawdopodobniej wtedy jeszcze strona działała na flash playerze, a teraz już nie, większość serwisów przenosi się na html5.
Pewnie niewiele to wniesie w rozwiązanie problemu oglądania transmisji na Samsungach TV serii H, ale sprawdziłem na ile moja przeglądarka (soft v. 2880) jest zgodna z html5 na stronie html5test.com i wyniki są takie 363/555:
http://html5te.st/cf86323cbf1272c3
W sekcji streaming jest pusto 😞

Dla porównania wyniki na TizenBrowser 3, gdzie np. działa wideo na stronie sport.tvp.pl 490/555:
http://html5te.st/5f47b33cd2847580