Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Flash Player seria H

(Temat utworzony: 26-11-2017 08:04 PM)
1169 Wyświetlenia
Monia1990
First Poster
Opcje

Witam,

 

Dlaczego wyłaczyliście Państwo Flash w przrgladarce w Smart TV z serii H z 2014 roku?

 

W TV rok starszych Flash na tych samych stronach działa prawidłowo.

 

To celowe zagranie przed premierą nowej linii TV?

110 Odpowiedzi
marcin6660
Journeyman
Opcje

Zniszczyli Flasha i HTML5 a pododawali bez możliwości usunięcia bo tego nie chcę w swoim TV (sam sobie zainstaluje z app) Netflix , Filmbox itd.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

marcin6660

Ten link, który mi podałeś prowadzi na kanał 1 tv, na którym otrzymuję info, że nie mam uprawnień do oglądania przez internet (IP). Po wybraniu drugiego kanału, już nie ma ograniczeń na IP i ruszyło bez problemu.

live 2.png

 Mój model to: Q7FQE55Q7FAMT - wersja oprogramowania 1151.1


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
marcin6660
Journeyman
Opcje

Może akurat było coś nadawane że mieli prawa tylko na terytorium Słowacji. Tam jest STV 1 i 2. To tylko potwierdza że skopali serie H. Jutro sprawdzę na UE55J5200 bo mam 6 Samsung-ów w domu.

0 Like
marcin6660
Journeyman
Opcje

Niech udostępnienia ią soft z 2014 roku. Zrobi się Downgrade softu , wyłączy aktualizację i wszystko będzie działać jak na początku.

0 Like
18jaguar18
First Poster
Opcje

Nie zrobią tego bo to wszystko to zabieg marketingowy aby napędzić sprzedaż nowszych modeli i za kilka lat czeka to samo te na dzień dzisiejszy nowe modele.

0 Like
marcin6660
Journeyman
Opcje

Chyba masz rację bo tak samo robia z telefonami. Nie daja nowego Androida do starszych modeli tylko wypychaja nowe a starszym kończa wsparcie. Ale mimo wszystko to było zagranie poniżej pasa z seria H.

Kolejny TV myślę że ok. 15 sztuka nie będzie już Samsung.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Czytaliście, że z flasha rezygnują wszyscy? Nawet Adobe oficjalnie oświadczyło, że wygasza projekt. Jaki sens jest więc instalowanie czegoś co nie będzie miało wsparcia i będzie podatne na zagrożenia?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
marcin6660
Journeyman
Opcje

Już pal licho Flash-a bo rzeczywiście to antyk ale nie działa też HTML5 czyli nic.

0 Like
marcin6660
Journeyman
Opcje

Problem z HTML5 występuje w transmisjach "na żywo". YouTube działa wszystko oprócz LIVE.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

marcin6660

Niestety muszę Cię zasmucić, w serii F live też działa...live.png

 

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like