Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Co można dodać/ulepszyć? Pomysły, sugestie.

(Temat utworzony: 05-02-2019 10:48 PM)
735 Wyświetlenia
MateuszS
Navigator
Opcje
Cześć Wszystkim :smileyhappy:
 
Masz pomysł dotyczący sprzętu RTV? Uważasz, że powinien być zrealizowany?
Podziel się nim na forum!
Otwieramy wątek dotyczący Waszych pomysłów, sugestii, ulepszeń
aby można było w jednym miejscu to wszystko zebrać.
Jesteście gotowi?
Do dzieła!


Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
207 Odpowiedzi
gk16
Explorer
Opcje

:smiling-face:

mi nie chodzi o nagrywanie, bo nagrywanie to akurat mi działa przy wyłączonym TV.

Ja bym chciał, aby TV sam się włączył o zaplanowanej porze,

bo to nie działa w moim TV

😞

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@gk16  W moim równiesz nie działa jak u ciebie ale dla mojego już TV zakończyło się wsparcie.

0 Like
masza
Journeyman
Opcje
No właśnie, gdzie się podziała opcja automatycznego załączania TV o wybranej porze w nowych modelach ???
Ja niedawno zakupiłem NU8052 i tutaj też takiej opcji nigdzie nie ma.
W dużo starszym modelu to było - a tutaj...
A może jest to gdzieś ukryte

Przecież to bardzo przydatna funkcjonalność....
0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

@masza, Samsung sprowadzi statystyki, które pozwalają określić, jak dużo osób korzysta z danej funkcji. Te mniej popularne są usuwane. Całe szczęście mamy na forum ten temat, gdzie możecie zgłaszać pomysły i sugestię :smiling-face: Wierzę, że automatyczne włączanie TV o wybranej porze jeszcze wróci do TV Samsung.

0 Like
grzery
Journeyman
Opcje

 


@RadekK  napisał(a):

@masza, Samsung sprowadzi statystyki, które pozwalają określić, jak dużo osób korzysta z danej funkcji. Te mniej popularne są usuwane. Całe szczęście mamy na forum ten temat, gdzie możecie zgłaszać pomysły i sugestię :smiling-face: Wierzę, że automatyczne włączanie TV o wybranej porze jeszcze wróci do TV Samsung.


Znana firma produkująca samochody stwierdziła, że użytkownicy ich topowych modeli rzadko korzystają z trybu sportowego więc go zlikwidowali :(.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

U mnie w TV jest coś takiego jak poniżej na zdjęciach

.imageedit_1_4238401044.jpgimageedit_3_5554898902.jpgimageedit_4_2226879067.jpgimageedit_5_6677837729.jpgimageedit_6_6270296256.jpg

 

0 Like
masza
Journeyman
Opcje

@vdsl2 i własnie tego mi brakuje w tym nowym TV ue65NU8052.

W tym menu, co pokazujesz jest tylko "Wyłącznik czasowy i to zdublowany 2 razy - jeden minutowy, drugi z mozliwością ustawiania daty wyłączania".

Brakuje właśnie tego "włącznika".

 

W starszym modelu samsunga, to było - a tutaj....hmmm...zapomniano dodać ?

 

Czy ta funkcja zostanie dodana w przyszłej aktualizacji oprogramowania do NU8052 ? Czy jest to planowane ?

0 Like
allegropajew
Explorer
Opcje

1) A B S O L U T N I E. Wcześniej BYŁO!!!! Teraz u mnie jest tylko ptaszek (a właściwie kółeczko) "włącz wygaszacz po 2 godzinach wyświetlania obrazu statycznego". Ale np obraz z radia internetowego NIGDY nie jest statyczny, bo się zmienia tytuł aktualnie granej piosenki.

2) No i auto-wyłączanie. U mnie można tylko zaptaszkować (kółeczko) "wyłącz po 4 godzinach bez interakcji". Ja zaś zasypiam po 5 minutach! Jest natomiast możliwość bezwzględnego wyłączenia za ileś tam czy też nawet o konkretnej godzinie konkretnego dnia. Tylko po co? Włączenie, by nagrywać, to jeszcze bym zrozumiał.

3) Nie gmerać przy przyciski CH!!! U mnie listę kanałów włącza OK (środek kursora), zaś jednokrotne naciśnięcie względnie przytrzymanie wyświetla przewodnik. I to jest bardzo wygodne.

4) Natomiast można coś zrobić, by dało się głosowo zmienić kanał. Najlepiej bez konieczności ponownej konfiguracji TV, co gubi ustawienia własne!


Tomek

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

@masza, nie są wydawane komunikaty, co planują inżynierzy Samsunga w przyszłych aktualizacjach. Oprogramowanie cały czas jest rozwijane więc bądźmy dobrej myśli :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

 

@allegropajew, Twoje sugestie są bardzo cenne, dzięki!

0 Like
masza
Journeyman
Opcje

można by jeszcze oprócz tego włącznika czasowego, dodać język polski do komend głosowych w nu8052 byłby to sprzęt idealny :smiling-face:

0 Like