Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Co można dodać/ulepszyć? Pomysły, sugestie.

(Temat utworzony: 13-02-2018 02:54 PM)
12221 Wyświetlenia
MateuszS
Navigator
Opcje
Cześć Wszystkim :smileyhappy:
 
Masz pomysł dotyczący sprzętu RTV? Uważasz, że powinien być zrealizowany?
Podziel się nim na forum!
Otwieramy wątek dotyczący Waszych pomysłów, sugestii, ulepszeń
aby można było w jednym miejscu to wszystko zebrać.
Jesteście gotowi?
Do dzieła!


Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
MateuszS
Navigator
Opcje

Cześć Wszystkim

 

Upłynął miesiąc od publikacji tego tematu, a więc czas na pierwsze podsumowanie.

Poniżej lista zgłoszonych pomysłów/sugestii.

Lista będzie aktualizowana o kolejne zgłaszane propozycje.

 

  1. Możliwość szybkiego ustawienia (skrótu) czasu po jakim ma wyłączyć się telewizor.
  2. Polecenia głosowe po polsku.
  3. Podświetlany efekt świetlny logo samsung.
  4. Dodanie "zaptaszanej" lub rozwijanej opcji pokazywania lub ukrywania informacji o logowaniu.
  5. Możliwość wyboru ciemnego motywu graficznego.
  6. Wprowadzenie "Picon" czyli graficznych oznaczeń dla kanałów.
  7. Wygaszacza ekranu lub przycisku który wyłączy sam ekran, a dźwięk zostanie.
  8. Możliwość edycji plików na dysku zewnętrznym np. usunięcie plików z nośnika.
  9. Opcja czyszczenia cache aplikacji.
  10. Ulepszenie działania przycisku/joysticka CH na pilocie smart. Obecnie pojedyncze naciśnięcie otwiera "Przewodnik", a dłuższe przytrzymanie otwiera "Listę kanałów".
    Propozycje zmian:
    a) Odwrócenie zachowania dla naciśnięcia i przytrzymania, czyli naciśnięcie otwiera listę, a przytrzymanie przewodnik.
    b) W widoku listy kanałów wybranie kanału nie powinno spowodować zniknięcia samej listy. Ewentualnie jeszcze: zachowanie na naciśnięcie OK/kółka bez zmian, ale np. naciśnięcie w lewo gdy kanał jest podświetlony zmienia na ten kanał, ale bez zamknięcia listy kanałów (naciśnięcie w lewo teraz nic nie robi).
    c) Przy wyjściu z przewodnika jak i z listy kanałów poprzez naciśnięcie/przytrzymanie "back" niepotrzebnie powoduje otwarcie menu głównego (jak naciśnięcie home). Rozumiem, że mogłoby się ono otwierać jeśli do przewodnika/listy kanałów wszedłem właśnie przez menu główne, ale nie powinno tak być jeśli wszedłem bezpośrednio z pilota.
  11. Długie wciśnięcie przycisku "back" przy wychodzeniu z menu/ustawień lub jakielkowiek funkcji, powinno to menu zamknąć, a cały proces powinien zakończyć się wyświetlaniem ostatnio oglądanych treści.
  12. Możliwość odinstalowania fabrycznie zainstalowanych aplikacji.
  13. Możliwość podłączenia zewnętrznych napędów DVD/Blue-Ray pod USB.


Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

207 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Mogę zacząć?
Pierwsze co rzuciło się mi w oczy, to brak możliwości szybkiego ustawienia (skrótu) czasu po jakim ma wyłączyć się telewizor. Funkcja chyba przydatna i przez wielu używana. Ale przedzieranie się przez zakładki menu ustawień, troszkę irytujące. Optuję więc za dodaniem tego skrótu dla zakładki ustawienia.1.PNG

 

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
StaszekM
Helping Hand
Opcje

 

Rafi74
Apprentice
Opcje

Witam taka mala kosmetyka ja bym byl za przywroceniem jak w starszych modelach polecen glosowych po polsku i zeby byl,podswietlany efekt swietlny logo samsung :smiling-face:

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Co do podświetlenia, to tylko w przypadku możliwości wyłączania takiego "bajeru".
Nie każdemu taki wodotrysk odpowiada i jest potrzebny. :winking-face:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Rafi74
Apprentice
Opcje

Kwestia gustu 1 podobaja sie bladynki a 2 brunetki :smiling-face:

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Dlatego napisałem, że można dodać, ale z możliwością wyłączenia.
Ja np. nie patrzę na telewizor, tylko na to co wyświetla i jak wyświetla, nie lubię gdy coś mnie rozprasza. :face-with-tears-of-joy:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Rafi74
Apprentice
Opcje
Jesne moglo tak byc jak w KS9000 z mozliwoscia wł/wył
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
I doszliśmy do konsensusu. 

Kolejny pomysł, sugestia. Ja wiem, że informacja o zalogowaniu się do konta to dość ważna informacja (o ile korzystamy z niego na naszym tv - nie wszyscy się logują).konto.png

 Ale robienie tego przy każdym włączeniu tv jest troszkę męczące. :winking-face: Ponadto, jeżeli ktoś korzysta ze swojego konta mailowego, nie zawsze chce, aby jego adres widzieli inni.

Wnioskuję zatem o dodanie "zaptaszanej" lub rozwijanej opcji pokazywania lub ukrywania informacji o logowaniu. Tak jak np. ma to miejsce w przypadku łączenia się z urządzeniami mobilnymi: za pierwszym razem, za każdym razem, lub brak informacji.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
shevchenko1987
Explorer
Opcje

Ja bym chciał żeby była możliwość wyboru ciemnego motywu graficznego. Wiem, że jest opcja "Wysoki kontrast", która zmienia elementy interfejsu na czarne, ale jest to okrojona wersja bez efektu "blur".

 

Najlepiej jakby to wyglądało tak: http://fs5.directupload.net/images/160428/b5wam8er.jpg

 

Bo obecnie ten pasek u góry średnio mi się podoba, a jego wykorzystanie i zagospodarowanie jest słabe.

 

Druga propozycja to wprowadzenie "Picon" czyli graficznych oznaczeń dla kanałów.

 

 

---
Samsung UE32M5572 / Samsung Galaxy S6 Edge