Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A50] Samsung prezentuje nowy telefon Galaxy A50

(Temat utworzony: 26-02-2019 08:31 PM)
535 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Samsung zaprezentował nowy telefon Galaxy A50. Urządzenie posiada lekko zaokrąglone krawędzie oraz wyświetlacz AMOLED Infinity-U z wycięciem na przedni aparat selfie. Przekątna ekranu wynosi aż 6.4" i posiada rozdzielczość FHD+. Podobnie jak w nowych modelach S10 oraz S10+ nowy smartfon A50 posiada wbudowany w ekran czytnik linii papilarnych.

 

A50_R-Perspective_Blue1.jpg

 

Specyfikacja techniczna Galaxy A50:

 

  • Wyświetlacz: 6.4” FHD+ (1080×2340) Super AMOLED, Infinity-U
  • Wymiary: 158,5 x 74,7 x 7,7 mm
  • Wzornictwo: 3D Glasstic
  • Procesor: Quad 2,3GHz + Quad 1,7GHz
  • Potrójny aparat:
    Przód – 25MP FF (F2.0)
    Tył – 25MP AF (F1.7) + 5MP FF (F2.2) + 8MP FF (F2.2)
  • Pamięć: 4 GB / 128 GB
  • Bateria: 4000 mAh
  • Inne cechy i funkcje: Odblokowywanie za pomocą odcisku palca na ekranie, szybkie ładowanie1, Bixby Vision, Bixby Voice, Bixby Home, Bixby Reminder

 

Urządzenie będzie dostępne w czterech nowych, charakterystycznych opcjach kolorystycznych: czarnym, białym, niebieskim i koralowym, zainspirowanych rozproszonym światłem. Telefon zadebiutuje w Polsce w przyszłym miesiącu. Na ten moment nie jest znana cena urządzenia.

 

A50_Back_Black.jpgA50_Back_Blue.jpgA50_Back_Coral.jpgA50_Back_White.jpg

 

Jak Wam się podoba nowy model Galaxy? :smiling-face-with-sunglasses:


13 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Trzeba przyznać, że seria A na prawdę mocno się zmieniła od pierwszych modeli (Galaxy Alpha, Glaxy A 2015). Ciekawi mnie jak będzie się sprawować czytnik wbudowany w ekran. Biorąc pod uwagę fakt, że nie jest to flagowiec pewnie zastosowali tańszy optyczny cztytnik linii.

 

@mirudo24, Czy A10 oraz A30 także będą dostępne w Polsce ?


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, zgadza się. W modelu A50 znajduje się optyczny czytnik linii papilarnych. Podejrzewam, że będzie nieco wolniejszy niż ultradźwiękowy, który znajduje się w modelach S10 oraz S10+.

 

Dodatkowo znalazłem informację, że procesor to Exynos 9610. W telefonie zostanie fabrycznie wgrany system Android Pie a jego przewidywana cena będzie zaczynać się od około 350 €.

 

Nie znalazłem informacji odnośnie modeli A10 oraz A30 w biurze prasowym Samsung więc niestety nie wiem czy pojawią się na naszym rynku.


RadekK
Hotshot
Opcje

@kamil40013,

Popytałem tu i tam i nie podjęto jeszcze decyzji, czy te modele będą w sprzedaży na rynku Polskim.

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Galaxy A50 pojawił się już w RTV ERUO AGD i jest do kupienia za 1599 zł

 

a50.JPG

 

https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/samsung-galaxy-a50-sm-a505-niebieski.bhtml


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

A50 to zapowiada się na bardzo dobrą propozycję ze średniej półki, w rozsądnej cenie w stosunku do tego jakie urządzenie posiada parametry. 


0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

Ja się obawiam, że oferta z tego sklepu może nie dotyczyć urządzenia z polskiej dystrybucji. Na stronie Samsung nie ma żadnej oficjalnej informacji o premierze A50...


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Damian K  napisał(a):

Ja się obawiam, że oferta z tego sklepu może nie dotyczyć urządzenia z polskiej dystrybucji. Na stronie Samsung nie ma żadnej oficjalnej informacji o premierze A50...


Poczekamy zobaczymy. Euro RTV jest autoryzowanym dystrybutorem Samsunga więc watpię, aby sprzedawali telefony z zagranicznej dystrybucji.


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, to jest chyba jakaś przedsprzedaż ponieważ czas oczekiwania wynosi do 28 dni roboczych :thinking-face:


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mirudo24, Na poprzedniem zdjęciu, które wrzuciłem czas oczekiwania wynosił 7 dni. Musieli zmienić.