Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gowniany serwis Samsung

(Temat utworzony: 21-04-2019 03:04 PM)
2470 Wyświetlenia
bartwin69
First Poster
Opcje

Witam.

Nie polecam klientom Samsung ani produktów tej firmy ani korzystania z usług serwisu !!!

Odesłałem działający telefon Samsung S7 na naprawe wejścia słuchawkowego, a otrzymałem niedziałający telefon z powrotem z odmową naprawy ponieważ wcześniej wymieniałem szybkę w nieautoryzowanym serwisie.

Serwis rozebrał mój telefon na części pierwsze i uszkodził przy tym wyświetlacz a teraz koszty naprawy muszę ponosić sam. Wcześniej rozmawiając z serwisem nie zgodziłem się na odpłatna naprawe telefon miał do mnie zostać odesłany - jednak ktoś  w serwisie go rozebrał i odesłał do mnie niesprawny telefon, za którego naprawę będę musiał zapłacić 10xtyle co za naprawe wejscia słuchawkowego!!! Samsung stanął na wysokości zadania - sarkazm!!!

0 Like
12 Odpowiedzi
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @bartwin69

Sugeruję zgłosić reklamację przez formatkę na stronie internetowej.

W zgłoszeniu załącz zdjęcia telefonu i raport naprawy jeśli go posiadasz.

 

0 Like
bartwin69
First Poster
Opcje

Reklamacja była już składana , ale Samsung twierdzi że nie naprawi mi telefono ponieważ wcześniej był naprawiany w nieautoryzowanym serwisie. 

To, że uszkodzili wyświetlacz podczas rozbierania telefonu firmy Samsung nie obchodzi i tłumaczy się wcześniejszą naprawą w nieautoryzowanym serwisie. 

Tak więc wysyłając sprawny telefon na serwis wejscia słuchawkowego, otrzymałem zdewastowany telefon od firmy Samsung!!!

Nie chce mi się już więcej pisać, bo to jak walka z wiatrakami. Może UOKIK mi pomoże, bo Samsung okazał się zwykłą firmą krzak, która ma swoich klientów głęboko w ....

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

@bartwin69

Wyślij mi w prywatnej wiadomości nr IMEI telefonu i informacje kiedy oddawałeś go do serwisu.

Sprawdzę jak wygląda sytuacja.

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@bartwin69 podziwiam twoją bystrość w podjęciu decyzji o oszczędzaniu pieniążków przy naprawie wyświetlacza, bo pewnie to było powodem zlecenia naprawy/wymiany wyświetlacza w nieautoryzowanym serwisie.

Ale zaskakuje mnie jej brak i bardzo gówniany pomysł z wysłaniem tego samego telefonu na gwarancyjną naprawę do autoryzowanego serwisu, po tym jak sam naruszyłeś warunki gwarancji.

Czy to naprawdę tak trudne do ogarnięcia, że kolejny serwis i to jeszcze autoryzowany, zauważy wcześniejszą naprawę?

A wystarczyło skorzystać z usług tego serwisu, który już grzebał w twojej słuchawce.

I teraz najważniejsze pytanie.

A skąd na przykład wiesz, że sposób montażu wyświetlacza przez nieautoryzowany serwis, już podczas tej naprawy nie skutkował tym, że przy następnej naprawie wyświetlacz najzwyczajniej przestanie działać? Bo był źle, nie fachowo zamontowany i podłączony do płyty?

I jeszcze jedno.

Masz pretensje, że ktoś w serwisie rozebrał telefon. A jak sobie wyobrażasz wymianę gniazda słuchawkowego bez rozebrania telefonu? Sam to zleciłeś oddając telefon do naprawy. Prawda?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
bartwin69
First Poster
Opcje
Wysyłając telefon na naprawę informowałem serwis o wymianie szybki, mimo to tel został przyjęty przez serwis. Pózniej jednak otrzymałem telefon z serwisu ze skoro telefon był naprawiany to będę musiał zapłacić za wymianę tego wejscia słuchawkowego.
Było to jeszcze przed rozebraniem telefonu przez serwis. Odmowilem naprawy przez serwis poniewaz chcialem go wyslac do firmy gdzie naprawiałem szybkę poniewaz naprawa ta bylaby o polowe tansza niz w serwisie.
Jednak serwis naprawil wejscie słuchawkowe, którego miał nie naprawić i odesłal do mnie telefon z uszkodzonym wyświetlaczem!!!
0 Like
Bogdan28
First Poster
Opcje

Cóż..gdyby samsung miał tylko jeden autoryzowany serwis w Polsce jak Sony..To I fachowość i dbałość o klienta była by o niebo lepsza !!! 

....samsungu😂 ucz się od Sony...ucz się od Huawei !ktory dba o klienta ..!

Do meritum!

Po Aktualizacji mego s9plus z 8 na 9 wyświetlacz przebarwil się na różowo pomarańczowy...stracił blask glebie od taki sobie szit ! Bateria o połowę krócej trzyma energię A aparat po prostu nie robi już zdjęć w 100% ostrych a jakość spadła o połowę...szumy brak kontrastów itp!nie pomogły ustawienia fabryczne i czyszczenia aplikacji ,ani ustawienia aplikacji..łatki systemu też nic nie wniosly..wyslalem niniejszy telefon do sklepu internetowego z ktorego go kupilem /mialem go niecale 5 miesiecy/sklep odeslal telefon do serwisu samsung! W odpowiedzi serwis stwierdził iż telefon jest super i nie ma wad!A ewentualne problemy mogą powstawać od karty sim!!!ale zeby karta sim uwalila wyświetlacz, aparat ,baterie...Cóż????cuda😂😂😚

Żeby nie bylo...karta sim sprawdzona u operatora I sprawna w 100%

 ALE !! to koniec epopei...podczas odbioru nieszczęsnego telefonu od kuriera przy komisyjnemu otwarciu pakunku, razem z kurierem zauwazylismy przetarcie wyświetlacza w lewym górnym rogu 1cm2 bardzo widoczne przetarcie..w chwili wysylki tel do sklepu wyświetlacz I cały telefon wył bez rys I otarć (mam zdjecia)

No cóż dostałem od kuriera protokół szkody I od miesiąca bujam się i z samsungiem I że sklepem internetowym o wyegzekwowanie roszczenia ...bez skutku ponieważ I samsung I sklep I autoryzowany serwis nie przyznaje się do zniszczenia mego telefonu za ktory fakt zapłaciłem za pewne za mało bo tylko 3400zl

Drogi samsungu ...dziękuję za taka dbałość o klienta ....I uwalenie mi telefonu doszczętnie!

Dziękuję Drogi SAMSUNG

 

 

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Bogdan28  napisał(a):

 ALE !! to koniec epopei...podczas odbioru nieszczęsnego telefonu od kuriera przy komisyjnemu otwarciu pakunku, razem z kurierem zauwazylismy przetarcie wyświetlacza w lewym górnym rogu 1cm2 bardzo widoczne przetarcie..w chwili wysylki tel do sklepu wyświetlacz I cały telefon wył bez rys I otarć (mam zdjecia)

No cóż dostałem od kuriera protokół szkody I od miesiąca bujam się i z samsungiem I że sklepem internetowym o wyegzekwowanie roszczenia ...bez skutku ponieważ I samsung I sklep I autoryzowany serwis nie przyznaje się do zniszczenia mego telefonu za ktory fakt zapłaciłem za pewne za mało bo tylko 3400zl

Drogi samsungu ...dziękuję za taka dbałość o klienta ....I uwalenie mi telefonu doszczętnie!

Dziękuję Drogi SAMSUNG


@Bogdan28 A co ma do tego Samsung do przewożenia twojego telefonu ? On nie jest winien za uszkodzenia powstałe w transporcie.
Jeśli chodzi o ilość serwisów Samsunga to bardzo dobrze, że jest tak ich wiele i nasz sprzęt nie musi opuszczać naszego kraju. Brawo dla Samsunga, że nie poszedł śladami LG i Sony.

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Hej @Bogdan28,

Reklamację na działanie serwisu możesz zgłosić poprzez formatkę na stronie internetowej Samsung: KLIK

 

W treści podaj numer IMEI/Seryjny. Opisz jakie usterki wystąpiły po aktualizacji. W załączniku dodaj raport z naprawy serwisowej oraz zdjęcie protokołu od kuriera + zdjęcia. Cały proces naprawy w serwisie jest dokładnie monitorowany. Twoja sprawa zostanie przekazana do weryfikacji.

0 Like
sebik76
First Poster
Opcje

Oddałem 22.11.2019 r. S7 do serwisu w CH Arkadia. Telefon miał znamiona użytkowania. Już dwa razy wymienili płytę główną, a 4 razy za tłumaczyli, że to wina softu. Teraz sobie wymyślili uszkodzony wyświetlacz, złącze ładowania i że farba odchodzi... Wycenili sobie na 1000 zł. A serwisant przyjął telefon bez uwag...

0 Like