Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gowniany serwis Samsung

(Temat utworzony: 14-04-2018 01:09 PM)
3160 Wyświetlenia
bartwin69
First Poster
Opcje

Witam.

Nie polecam klientom Samsung ani produktów tej firmy ani korzystania z usług serwisu !!!

Odesłałem działający telefon Samsung S7 na naprawe wejścia słuchawkowego, a otrzymałem niedziałający telefon z powrotem z odmową naprawy ponieważ wcześniej wymieniałem szybkę w nieautoryzowanym serwisie.

Serwis rozebrał mój telefon na części pierwsze i uszkodził przy tym wyświetlacz a teraz koszty naprawy muszę ponosić sam. Wcześniej rozmawiając z serwisem nie zgodziłem się na odpłatna naprawe telefon miał do mnie zostać odesłany - jednak ktoś  w serwisie go rozebrał i odesłał do mnie niesprawny telefon, za którego naprawę będę musiał zapłacić 10xtyle co za naprawe wejscia słuchawkowego!!! Samsung stanął na wysokości zadania - sarkazm!!!

0 Like
12 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@sebik76  nie wiesz co dalej robić? Czytaj post wyżej.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
sebik76
First Poster
Opcje

Zapomniałem wspomnieć, że serwis przetrzymuje urządzenie i odpowiada na cokolwiek i chce mnie obciążyć kosztami, za uszkodzenie i dewastację

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@sebik76, wszystkie informacje przekaż w zgłoszeniu reklamacyjnym. Odnośnik znajdziesz w jednej z poprzednich wiadomości o czym wspomniał już @Szewcu72.


0 Like