Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Gears s3 rozmowa przez sluchawki bt

(Temat utworzony: 25-07-2018 10:29 AM)
675 Wyświetlenia
DanRes
First Poster
Opcje

Witam

Posiadam od nie dawna zegarek gears s3 do kompletu z s9+. Moje pytanie polega na tym że po podłączeniu zestawu słuchawkowego bt mogę bez problemu odtwarzać muzykę ale rozmawiać już nie, gdy rozmowa nie jest już przesyłana do słuchawek A odtwarzana w zegarku. 

Czy jest  na to jakieś rozwiązanie? 

0 Like
6 Odpowiedzi
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć  !

 

Podczas nawiązania rozmowy kliknij na ekranie telefonu ikonkę "Bluetooth", a następnie z listy dostępnych urządzeń wbierz słuchawki.

 

Pytanie, które się nasuwa, czy słuchawki masz podpięte pod zegarek, czy pod telefon? Jeśli powyższa instrukcja nie przekierowuje rozmowy, spróbuj sprawdzić funkcjonalność również po podłączeniu słuchawek bezpośrednio z Gearem, w ustawieniach zegarka jest opcja odpowiadająca za podłączenie bluetooth.


Daj znać!

0 Like
DanRes
First Poster
Opcje
Jeśli słuchawki mam połączone z telefonem to zegarek przekazuje rozmowę na telefon.
A mi chodzi o to czy można zrobić tak, aby sluchawki były połączone z zegarkiem.
W tej chwili gdy sluchawki są sparowane z zegarkiem to muzykę bez problemu mogę słuchać A gdy odbiorę połączenie to dźwięk jest odtwarzany przez głośnik zegarka A nie słuchawki.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Piszesz zbyt chaotycznie i mało zrozumiale. Ja mam sparowane słuchawki BT (sony) z telefonem - S9+. Muzykę i media odbieram z telefonu, ale głośnością i przełączaniem neastępnego utworu mogę sterować z poziomu Gear S3.

Połaczenia są bez problemowo przekazywane na słuchawki.

Napisz dokładnie, co z czym i jakie urządzenia (prąducenci) są ze sobą sparowane. Wszystkim będzie łatwiej ogarnąć problem..


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
DanRes
First Poster
Opcje

Zbyt chaotycznie ? Ok, jeśli Pan tak uważa.

Uzadzenia to s9+, gear s3 i Samsung Level pro.

 

Chodzi o to żeby rozmowa telefoniczna była prowadzona przez zestaw słuchawkowy za pomocą zegarka, bez przekierowania do telefonu. 

Bo w tej chwili mam tak że, mając połączone sluchawki z zegarkiem odbieram połączenie to głos rozmówcy odtwarzany jest z zegarka A nie zestawu słuchawkowego. 

0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
To tak nie zadziala. Sam zegarek działa już jako słuchawka bt. Gdy sparujesz dodatkowe słuchawki z zegarkiem, te poslużą tylko do odtwarzania pkikow z zegarka, rozmowa nie zostanie na nie przekierowana.
Najlepszym rozwiązaniem jest sparowanie słuchawek z telefonem i odtwarzanie muzyki z telefonu. Zegarek a dokładnie apka odtwarzacza w nim posluży do sterowania głośnoscią, wstrzymaniem i kontynuowaniem odtwarzania lub przełączeniem na następny utwór.
Ta konfiguracja spowoduje również, że przychodząca rozmowa zostanie przekierowana na słuchawki. Dodatkowo bateria w zegarku będzie dłużej trzymać. :winking-face:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
DanRes
First Poster
Opcje

Dokładnie o taką odpowiedź mi chodziło :smiling-face: 

Ale i tak miałem cichą nadzieje że będzie ona troche inna, chociaż potwierdził Pan moje obawy. 

 

dziekuje bardzo za pomoc :smiling-face:

0 Like