Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy s8+ brak ładowania

(Temat utworzony: 15-08-2018 12:06 PM)
13830 Wyświetlenia
pawwelch
Apprentice
Opcje

Witam, od 2 dni mam problem z ładowaniem, podłączyłem telefon jak codzień na noc do ładowania i rano zaskoczenie ponieważ miałem 2% baterii. Brak jakiejkolwiek reakcji na podłączenie ładowarki oryginalnej( inny telefon ładuje), spróbowałem z inną ładowarką od Samsunga i ładuje Ale tylko na wyłączonym telefonie i to też muszę kilka razy wkładać i wyciągać kabel żeby zaskoczyło, dodam że ładuje tylko i wyłącznie zwykła ładowarka natomiast gdy użyje ładowarki szybkiego ładowania to zero reakcji. Kupiłem nowy kabel i ładowarkę Ale bez zmian, dzisiaj rano po ładowaniu na wyłączonym telefonie włączam telefon i od razu komunikat o wilgoci w porcie USB Ale telefon cała noc leżał na półce. Uznają taki problem na gwarancji czy sam muszę się tym zająć?

10 Odpowiedzi
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @pawwelch

 

Na początek wykonaj kopię zapasową danych przez program Smart Switch, a następnie przywróć ustawienia fabryczne korzystając z menu Recovery.

Jeśli to nie pomoże, zgłoś się do najbliższego serwisu.

 

pawwelch
Apprentice
Opcje

Pomogło to ci napisałeś Ale nie działa teraz szybkie ładowanie .

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

@pawwelch

Dzięki za info.

Spróbuj jeszcze wykonać wipe cache partition z menu Recovery.

W wypadku dalszych utrudnień pozostaje naprawa serwisowa.

 

0 Like
pawwelch
Apprentice
Opcje

Wróciłem z pracy, telefon do ładowania i znowu to samo na zwykłej ładowarce od innego Samsunga za którymś razem zaczęło ładować A na oryginalnej zero reakcji, na wyłączonym wyskakuje ikonka że port ładowania jest mokry gdzie telefon nie miał w ogóle styczności z wodą A to co pisałeś z menu recovery nic nie dało. Także mam nadzieję że uda mi się wytrzymać z tym do końca miesiąca i jak zjadę do polski to telefon idzie na gwarancję bo jednak miałem wcześniej lg g2 który wytrzymał ze mną 6 lat bez problemów A tu już po niecałym roku problemy. 

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

@pawwelch

Przykro mi, że nie udało się pozbyć utrudnień domowymi sposobami.

Pozostaje naprawa telefonu w punkcie serwisowym.

 

0 Like
pawwelch
Apprentice
Opcje

W każdym razie dziękuję za pomoc i pytanie jeszcze mam co do gwarancji, mam udać się do sklepu w którym kupiłem telefon czy do serwisu Samsunga?

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

@pawwelch

Jeśli masz taką możliwość, sugeruję udać się bezpośrednio do serwisu.

Zdecydowanie przyśpieszy to sprawę.

Pamiętaj tylko o zabraniu dokumentów (dowód zakupu, karta gwarancyjna) oraz wykonaniu kopii zapasowej danych z telefonu.

 

 

0 Like
Kirgo91
First Poster
Opcje

Witam serdecznie, mam problem z ładowaniem  mojego Samsunga s8+, problem polega na tym że nie ładuje się telefon przy użyciu ładowarki oryginalnej jak i zastępczej. Telefon mogę naładować jedynie podłączając go do laptopa, telefon zaczyna ładować się bez znaczenia na rodzaj kabla, utrudnia mi to trochę pracę i mam nadzieję że pomożecie mi rozwiązać ten problem. Próbowałem przywracać ustawienia fabryczne, kupiłem nową oryginalną ładowarkę i nic nie pomaga wciąż ten sam problem i telefon ładuje się tylko przy pomocy laptopa.

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Kirgo91  Spróbuj jeszcze przeczyścić port USB może być zanieczyszczony, ale najprawdopodobniej  gniazdo jest uszkodzone i będzie konieczna wizyta w serwisie.


0 Like