Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

s10+ autorotacja ekranu blokady jak ja wylaczyc

(Temat utworzony: 24-06-2019 10:43 PM)
4636 Wyświetlenia
mochor
Journeyman
Opcje

Niestety nie znalazlem nic co by zadzialalo u mnie otoz od kilku dni ekran blokady zaczal obracac sie wraz z polozeniem tel tzn z portrait na landscape i na odwrot. Czy jest jakis sposob/ustawienie zeby to wylaczyc ? denerwuje mnie to strasznie. Zawsze miale auto rotacje wlaczona i tylko aplikacje zmienialy automatycznie polozenie nagle ekran blokady zaczal to robic wszystko co zainstalowalem ostatnio usunalem, ale niestety dalej nic, chcialbym uniknac resetowania tel do fabrycznych ale jak juz nic nie pomoze to chyba bede musial.

 

Czy ktos ? cos ? 

pozdrawiam

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
mochor
Journeyman
Opcje

Znalazłem! Takie proste aż aż wstyd. Wysunąć przybornik, i jak jest ikonka autorotacji to nie kliknąć w nią tylko w NAPIS po czym wyskakuje okienko z ustawieniami. Heh taka głupota... pozdrswiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Witaj @mochor. Musisz wyłączyć opcję rotacji ekranu startowego. Aby to zrobić przejdź kolejno do: Ustawienia > Wyświetlacz > Ekran startowy > Obracaj do trybu poziomego.


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mochor  Załącze jeszcze od siebie zrzut ekranu:

 

Screenshot_20190624-225822_One UI Home.jpg


mochor
Journeyman
Opcje

jest wylaczony, Ekran startowy sie nie obraca tylko po zablokowaniu telefonu ekran Blokady sie obraca niewiedziec czemu. Dodam ze zegar z Allways On Display nie zmienia orientacji ale juz ekran blokady tak

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mochor, próbowałeś wyłączyć i ponownie włączyć telefon?


0 Like
mochor
Journeyman
Opcje

Tak, niestety dalej ekran blokady się obraca. 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mochor, sprwadź czy problem występuje również w trybie bezpiecznym. Próbowałem obrócić ekran blokady na telefonie S10+, ale nie mam takiej możliwości.


0 Like
mochor
Journeyman
Opcje
W trybie bezpiecznym bez zmian. Ekran blokady obraca się. Więc już niewiem co jest grane
0 Like
mochor
Journeyman
Opcje

Jakoś udało mi się to naprawić. Okazuje się że są dodatkowe opcje autorotacji - niestety niewiem jak w nie wejść bo zrobiłem to przypadkiem- ale po ich otwarciu jest opcja czy ma obracać ekran na ekranie blokady wystarczyło to wyłączyć i tyle.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mochor, dziękuję za informację. Jestem bardzo ciekawy jaka to była opcja ponieważ nie potrafię jej znaleźć w ustawieniach telefonu.


0 Like