Wsparcie

Open search

Wi-fi Go Pro / SJ7000

Highlighted
First Poster

Witam, mam kamere sportową HD SJ7000 i chce się z nią połączyć z telefonem poprzez wi-fi, oczywiscie nie da się, a z kolegi huwai bez problemowo, powiedział mi także, że samsung zablokował sobie taką możliwość i można łączyć jedynie urządzenia samsung ze sobą, więc kamera jest mi potrzebna z samsunga tak? strasznie to mnie boli i moje pytanie, jest możliwość ominięcia tego ? i czy takie sam problem jest z Go Pro ? Pozdrawiam....

5 ODPOW. 5
Voyager

Cześć @Sensei44

Nigdy nie spotkałem się z tym, by Samsung blokował jakieś zewnętrzne aplikacje czy akcesoria. Szczególnie tak popularne jak GoPro. Połączenie swego czasu miałem okazję sprawdzać z Galaxy S6 i starszym modelem GoPro około 2 lata temu.

Czy na pewno wszystko wykonujesz zgodnie z instrukcją obsługi? Często takie kamery gdy już są powiązane z jednym urządzeniem by można było je powiązać z innym trzeba przeprowadzić proces łączenia trochę inaczej.

Nie zaszkodzi też zapaytać we wsparciu obsługi producenta.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Tak, z Huwai sprawdzalem to działa, na moim s7 edge nie dziala, i na s5 mojej siostry też nie działa

Navigator

musisz coś kolego z ustawieniami pokombinować, ja mam S5 i bezproblemwowo śmiga mi z go pro 4

First Poster

z SJ7000 nie chce się połączyc

Voyager

Nie ma siły, połączenie musi działać, problem jest prawodpodobnie z tym, że kamera jest już połączona z jednym telefonem i do póki jest "zapamiętany" stary telefon nowy nie będzie w stanie się połączyć. Warto sprawdzić z instrukcją obsługi krok po kroku sposób połączenia kolejnych urządzeń. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Autorzy z największą liczbą like