Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

[A5] Samsung galaxy a5 2016 problem z wifi i bluetooth

(Temat utworzony: 11-05-2017 11:35 AM)
69154 Wyświetlenia
Tilla
Student
Opcje

Witam,

Od paru dni nie mogę uruchomić wifi ani bluetooth. Po naciśnięciu wifi ikonka staje się jasnego koloru i przez jakieś 5 min pisze włączanie poczym się samo wyłącza. To samo z bluetooth z tym, że ikonka w ogóle się nie zaznacza. Potrafi ktoś mi pomóc czy pozostaje jedynie oddanie telefonu na gwarancję?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź 

0 Like
9 Odpowiedzi
kozbus
Pathfinder
Opcje
zanim oddasz na gwarancję proponowałbym zrobienie backupu i przywrócenie do ustawień fabrycznych, moze jest potrzeba zmiany ustawien sieciowych lub ich resetu
0 Like
Rozwiązanie
Tilla
Student
Opcje

Problem został rozwiązany. Wystarczyło włączyć tryb samolotowy, następnie wyłączyć telefon (nie uruchom ponownie) i po krótkiej chwili znów go włączyć, wyłączyć tryb samolotowy i wifi powinno działać :smiling-face:

jozek
First Poster
Opcje

witam

mam problem z wyświetlaniem zdięć z komórki na telew.samsung

pozdrawiam,

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje
Cześć jozek,

W jaki sposób probowałeś wyświetlić zdjęcia na telewizorze?
Na pewno oba urządzenia muszą mieć włączoną funkcję WiFi Direct. Kiedy funkcja ta jest już aktywna, w telefonie rozwijamy górne menu i wybieramy „Szybkie połączenie”. Tam kreator poprowadzi Cię przez procedurę łączenia telefonu z telewizorem.

Daj znać, czy się udało :smiling-face:

Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Marcelq
Apprentice
Opcje
Dzień dobry mam problem od dzisiejszego dnia rano nie mogę włączyć ikonki wi-fi i cały czas muszę korzystać danych komórkowych i nie wiem co mam zrobić proszę o pilną pomoc 
0 Like
Edys075
Samsung Members Star ★
Opcje
Czym charakteryzuje się to stwierdzenie, że nie możesz włączyć ikonki wifi ?

Spróbuj może zresetować urządzenie, jeśli to nie przynosi poprawy to zresetuj ustawienia sieciowe telefonu I sprawdź ponownie.

Ustawienia-> zarządzenie ogólne-> Resetowanie-> Resetowanie ustawień sieciowych


Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.


Marcelq
Apprentice
Opcje
Jak przesunę na ekranie w duł to masz ikonę wi-fi i jak ją kliknę to się robi kolor niebieski i chwilę później sie znowu wyłącza
0 Like
Marcelq
Apprentice
Opcje
Dobra działa wyłączyłem i wlaczylem telefon bo uruchomienia ponowne nie działało ale dzięki za pomoc
Edys075
Samsung Members Star ★
Opcje
Polecam się 😎


Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.


0 Like