Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Notes (Note8) - lokalizacja notatek

(Temat utworzony: 16-11-2017 11:44 PM)
9746 Wyświetlenia
Krakers
Explorer
Opcje

Mam pytanie odnośnie aplikacji Samsung Notes na Note 8. Gdzie trzymane są moje notatki z tej aplikacji? 

Chciałbym synchronizować je z moim komputerem, jednak dostępna do tego jest tylko aplikacja na Windowsa, którego nie używam, więc muszę poradzić sobie z tym inaczej. 

Pytam o lokalizację w menadżerze plików 

13 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Bez ingerencji w system (root) raczej ich nie wydobędziesz.
Z tego co pamiętam, to dla wcześniejszych modeli Note'ów, na pc była specjalna aplikacja SNotePC. Nie wiem czy działa z najnowszymi modelami. Tu masz link: http://www.samsung.com/global/download/snotedownload/ - spróbuj.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Krakers
Explorer
Opcje

Dla Samsung Notes jest także dedykowana aplikacja - w sklepie windows https://www.microsoft.com/en-us/store/p/samsung-notes/9nblggh43vhv

 

Jednak obie te aplikacje to pliki wykonywalne w środowisku windows - ja jak wspomniałem nie używam windowsa, a emulowanie windowsowych programów na linuxie nie jest dla mnie zbyt wygodne.


Wnioskuję, że pozostaje mi root urządzenia i synchronizacja katalogu z notatkami.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Wiesz, to oficjalna społeczność Samsunga, więc nie możemy tu doradzać i pisać o działaniach naruszających przepisy gwarancji. Ale jest tak jak ja wcześniej a Ty teraz napisałeś. :winking-face:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Krakers
Explorer
Opcje
Oczywiście rozumiem. Piszę, bo być może istnieje jakieś inne rozwiązanie - ja nie mam dostępu do swoich notatek w formie plików na urządzeniu, ale być może jakaś aplikacja potrafi synchronizować te notatki (np z kontem dropbox itp), a od tego już prosta droga dla mnie.
Udało mi się zemulować aplikację, którą mi wysłałeś, ale synchronizuje ona notatki z aplikacji S Notes, a nie Samsung Notes, co czyni ją dla mnie bezużyteczną - większość notatek wykonuję na zablokowanym ekranie, co dyskwalifikuje dla mnie aplikację S Notes.
Rozpoznam jeszcze temat instalacji aplikacji z win10 na linuxie
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Jest opcja udostępniania, niestety nie całościowego, tylko pojedynczych notatek jako SDOC, PDF, obraz lub tekst w różne dyski w chmurze. Oczywiście te które masz zainstalowane na fonie. Mailowo również można. Ale to wszystko naokoło i na piechotę. 😕

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Krakers
Explorer
Opcje
I jest to jakaś furtka do stworzenia aplikacji, która będzie automatycznie takie notatki synchronizować w chmurze lub zapisywać je w formacie graficznym na dysku. Aczkolwiek ja osobiście nie znam się na tym dostatecznie . Nie mniej zapłaciłbym za taką aplikację :winking-face:
0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cenna uwaga. Postaram się uzyskać jakieś informacje o możliwości udostępnienia takiej aplikacji.

Pamiętaj, jeśli Twoim znajomym też by się przydała, niech umieszczają tutaj stosowne info.

Im nas więcej tym większa szansa na sukces.

 

 

 

0 Like
Arkadiusz69
Voyager
Opcje
Mam to samo w Note10+ .
co więcej, a raczej mniej. przy migracji via smart switch z note4 do note10+ notatki SNOTE z Note4 skopiowały się do... notatek samsung , a nie Snote ? Absurd . a mam ich ponad 1tys. Potem zauważyłem, że na ...nowym Note10+ (jak to mozliwe) nie było aplikacji snote , tylko notatki samsung , stąd zapewne tak.
doinstalowałem Snote , ale jak skopiować wszystkie. nie widzę folderu notatki samsung, a z samsung cloud tylko ściągają się jakieś stare? Nic nie rozumiem
przecież w note powinna być preinstalowana snote a nie notatki samsung, i nie byłoby tematu.
0 Like
Krakers
Explorer
Opcje
Niestety Samsung porzucił snote na rzecz SN. Ja już dawno odpuściłem, choć początkowo było ciężko. Generalnie są dwa wyjścia :
- zainstalować snote na tel i PC i męczyć się z brakiem offscreen memo i brakiem wsparcia
Lub
- wyszukać z netu plik .msi do instalacji SN na PC (wg Microsoft Store windowsowa apka będzie niekompatybilna, dlatego trzeba znaleźć ten plik) i zainstalować go ręcznie, a na tel normalnie używać SN

Jak ktoś jest bardziej techniczny i rootuje telefon, to są też inne możliwości.
Jak tylko znajdę proste rozwiązanie na implementację off screen memo do innej aplikacji, to zamierzam porzucić SN