Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

S7 po aktualizacji wiesza się na logo

(Temat utworzony: 26-05-2019 02:01 PM)
1377 Wyświetlenia
sebol_irl
Journeyman
Opcje

Witam

Dzisiaj w nocy moje dziewczynie włączyła się aktualizacja i rano telefon zatrzymał się na logo. Jak próbuje robić reset to się zatrzymuje znowu na logo. Czy mogę sam coś z tym zrobić?

 

0 Like
14 Odpowiedzi
sebol_irl
Journeyman
Opcje

Nie. W ogóle mi to nie wchodzi. Daje power i vol- szybko klikam 3 przyciski i jedyne co się dzieje to pojawia się niebieskie tło i próbuje się instalować aktualizacja. Pada po chwili i znowu logo. Tel jest już długo używany i nie zależy mi specjanie na gwarancji. Czy można jakoś odzyskać dane czy od razu będą robić czystkę?

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

@sebol_irl,
Serwisy autoryzowane nie oferują usługi odzyskiwania danych - podczas naprawy telefon zostanie wyzerowany. Jeśli nie miałeś wykonanej kopii zapasowej na koncie Samsung, pozostaje  kontakt z firmą, która specjalizuje się w odzyskiwaniu plików z uszkodzonych telefonów.

 

Wejście w tryb Recovery rozpoczyna się niebieskim ekranem z informacją "Instaluję aktualizację systemu".

recovery.jpg

 

sebol_irl
Journeyman
Opcje

Teraz to sprawdziłem. Wyskakuje mi komunikat Fail to open recorvery:/

0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@sebol_irl padła partycja recovery, ani system się nie zaktualizuje, ani stara wersja nie wystartuje.

Bez repartycjonowania pamięci PITem i wgrania systemu się nie obejdzie, czyli albo serwis albo domowa dłubanka. :smiling-face-with-sunglasses:

A jak pójdzie PIT, to telefon wyczyści do zera, karty SD nie ruszy, ale usunie wszystko z pamięci wewnętrznej.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
sebol_irl
Journeyman
Opcje

Wielkie dzięki za pomoc Panowie. 

0 Like