Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

S7 po aktualizacji wiesza się na logo

(Temat utworzony: 26-05-2019 09:24 AM)
6367 Wyświetlenia
sebol_irl
Journeyman
Opcje

Witam

Dzisiaj w nocy moje dziewczynie włączyła się aktualizacja i rano telefon zatrzymał się na logo. Jak próbuje robić reset to się zatrzymuje znowu na logo. Czy mogę sam coś z tym zrobić?

 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@sebol_irl padła partycja recovery, ani system się nie zaktualizuje, ani stara wersja nie wystartuje.

Bez repartycjonowania pamięci PITem i wgrania systemu się nie obejdzie, czyli albo serwis albo domowa dłubanka. :smiling-face-with-sunglasses:

A jak pójdzie PIT, to telefon wyczyści do zera, karty SD nie ruszy, ale usunie wszystko z pamięci wewnętrznej.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Takich samych tematów jest masa a widziałeś to Soft Hard Reset oraz Tryb bezpieczny

sebol_irl
Journeyman
Opcje

Napisałem, że soft reset resetuje i sek późnej znowu zatrzymuje mi się na Samsung s7 logo. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@sebol_irl  Czy robiłeś wipe cache partition ? Jak to nie pomoże to pozostaje serwis. Poradniki w necie jakie są mogą zamienić telefon w cegłę.

0 Like
sebol_irl
Journeyman
Opcje

Żeby to zrobić to muszę wylaczyc telefon, a tego nie mogę zrobić, bo jedyne co to jak robię soft reset to na sek się wyłącza i znowu wchodzi logo Samsung s7. Nie znam się na tym w ogóle. Chyba faktycznie zostaje tylko serwis. Dziękuje za pomoc. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
sebol_irl
Journeyman
Opcje

Zrobilem tak to mi się pojawia ludzik i próbuje instalować aktualizacje, ale się na 26% wywala i wszystko zaczyna się od nowa. Czyli Samsung Galaxy S7 logo.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@sebol_irl  Udaj się jutro do serwisu liste znajdziesz tutaj

sebol_irl
Journeyman
Opcje

Dziękuje za pomoc. Tak będę musiał zrobić. Pozdrawiam

RadekK
Hotshot
Opcje

@sebol_irl,

Udało Ci się wejść w "Recovery mode" i wybrać pozycję "Wipe data/factory reset"?
Jeśli po tej czynności w dalszym ciągu wyrzuca podczas wykonywania aktualizacji, najrozsądniej będzie udać się do serwisu jak zaproponował vdsl.

0 Like