Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Problem z dźwiękami systemowymi Galaxy S8

(Temat utworzony: 03-12-2018 05:30 PM)
3061 Wyświetlenia
anna888
Student
Opcje

Dzień dobry,

niedawno zakupiłam Samsunga Galaxy S8. Telefon spełnia wszystkie oczekiwania, ale pojawił się pewien problem (który miał też miejsce w S6). Otóż po przeniesieniu danych ze starego telefonu, znikają wszystkie dźwięki systemowe (zarówno powiadomień, połączenia czy budzika). Jedynie ustawione automatycznie działają. Nie można ich zmienić, bo telefon nie widzi żadnych dźwięków. Dokładnie tak samo miałam w S6. Nie wiem czemu dźwięki nagle znikają.

Byłabym wdzięczna za pomoc w odzyskaniu dźwięków.

Dodam, że po przywróceniu ustawień fabrycznych dźwięki przez chwilę są, a potem przy kolejnej próbie zmiany nagle ich nie ma.

Pozdrawiam

0 Like
21 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@anna888 Mam rozumieć, że dźwięki systemowe, te fabryczne dla S8, są dostępne? Nie ma dostępu do plików dźwiękowych, które sama przenosisz na telefon, np. plików mp3? I tu moje pytanie. Jak przenosisz te pliki i gdzie je umieszczasz?

Jeżeli jako dzwonki chcesz użyć pliki w formacie mp3, skopiuj je do folderu Notifications w pamięci telefonu.

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
anna888
Student
Opcje

No właśnie nie mam tych dźwieków fabrycznych.. reszta dźwięków, które przenoszę jest normalnie..

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Obawiam się, że nie przeniesiesz dźwięków systemowych z jednego modelu na drugi. Każdy model ma swój pakiet dzwonków fabrycznych.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
anna888
Student
Opcje

Ja nie chce przenieść dźwięków z innego telefonu.. chciałabym tylko odzyskać te z S8...

po przywróceniu ustawień fabrycznych przez chwilę się pojawiają, a po chwili (nie wiem czemu) znikają...

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

A możesz zrobić screena z panelu ustawień dźwięków i tu wstawić.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
anna888
Student
Opcje

Ustawienia - Dźwięki i wibracjeUstawienia - Dźwięki i wibracjePo wejściu w DzwonekPo wejściu w DzwonekPo wejściu w RingtonesPo wejściu w Ringtones

0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Bardziej chodziło mi o listę dostępnych dzwonków po kliknięciu na zakładkę Dzwonek.

A co do tego folderu, który pokazałaś, to w nim nie ma dźwięków systemowych. To właśnie do niego przenosimy pliki np. mp3 jeżeli chcemy aby był widoczne na liście wyboru. 

Przy normalnym stanie telefonu nie mamy dostępu do plików systemowych.

Jeszcze jedno. Gdy resetujesz telefon do ustawień fabrycznych to przy konfiguracji przywracasz wszystko z kopii?

Spróbuj czystą konfigurację bez przywracania i sprawdź, czy dźwięki będą dostępne.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
anna888
Student
Opcje

Zrobiłam tak, jak radziłeś i teraz wszystko jest OK.

Dziękuję za pomoc..

0 Like
nati8741
First Poster
Opcje

Witam,

podbijam temat ale trochę od innej strony. Ustawiłam swego czasu swój dźwięk z MP3. Chcę teraz wrócić do jakiegoś dzwonka systemowego i w ogóle ich nie widzę. Mam pusty folder. Tu prawdopodobnie chodzi o źródło, ale nie umiem sobie z tym poradzić.

Proszę o pomoc.

0 Like