Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aparatem galaxy s8

(Temat utworzony: 20-08-2017 03:53 PM)
41365 Wyświetlenia
Andrzej1985
Apprentice
Opcje

Cześć, chciałem zapytać czy ktoś z was ma problem z aparatem w Galaxy s8?

Chcąc zrobić zdjęcie, mam rozmazany ekran.

Dopiero po przybliżeniu na odległość 5cm aparat się wyostrza.

Ale po ponownym oddaleniu znów jest rozmazany.

108 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@JacekZTak daje  100%  gwarancji na wodoszczelność

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@JacekZ, najlepiej wcześniej zadzwonić do serwisu i dopytać czy wymiana w przywołanych ramach czasowych jest możliwa.


0 Like
Ciejmok
First Poster
Opcje
Witam. Mam również problem z ostroścją zdjęć aparatu z tyłu. Oddałem S8 na gwarancję do autoryzowanego serwisu Samsung, wymienili aparat oraz przeinstalowali system a po odebraniu telefonu z serwisu problem pojawił się znowu zaraz po uruchomieniu telefonu. Iść z nim znowu do tego serwisu ? Żenada żeby flagowiec miał takie problemy z aparatem i żeby naprawy gwarancyjne nie rozwiazywaly problemów...
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Ciejmok a możesz chociaż pokazać te niewystrzone zdjęcia?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Matys
Apprentice
Opcje
Tu nie ma co pokazywać, bo obraz podglądu jest rozmazany, więc nikt nie robi foto. Wystarczy lekko puknąć tel i gra już. Ps Dzięki za fajne tarcze na Gear;)
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Jeżeli piszemy o wieszającej/zacinającej się optyce, to tak. A jeżeli jest inny powód, to warto zobaczyć.

 

@Matys dzięki, staram się jak mogę. Ostatnio zrobiłem porządek. Do kosza poleciały wszystkie nie wspierające trybu AoD oraz automatyki 12/24H. Zaczynam nowy rozdział w twórczości, o ile tylko czas pozwoli. :winking-face::smiling-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Matys, obawiam się, że nie obędzie się bez kolejnej wizyty w serwisie. Musisz złożyć reklamację na ostatnio wykonaną usługę.


0 Like
Matys
Apprentice
Opcje
@szewcu72 Super! Mam zamówienie hehe. Tarcza wskazówkowa z arabskimi liczbami a data, bateria i czas zachód wschód słońca tak, by nie zasłaniala żadna wskazówka, czyli maly znacznik między cyframi godzin. Najlepiej dzień tygodnia po Polsku i możliwość zmiany kolorów liczb lub wskazówek. Mile widziane czarne tlo bez bajerów i opcja skrótów do aplikacji. Z góry dzięki. Pozdrawiam!
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Matys narysuj, opisz i wyślij na priva, serio. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Ciejmok
First Poster
Opcje
Telefon kupiłem jako roczną uzywke na allegro. Myślicie że jest sens się szarpać dalej z tym panującym sie focusem w aparacie czy zwrócić ten telefon sprzedającemu? Czy iść drugi raz i oddac go na gwarancję?
0 Like