Wsparcie

Open search

Problem z aparatem galaxy s8

Legend

@JacekZTak daje  100%  gwarancji na wodoszczelność

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@JacekZ, najlepiej wcześniej zadzwonić do serwisu i dopytać czy wymiana w przywołanych ramach czasowych jest możliwa.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
Witam. Mam również problem z ostroścją zdjęć aparatu z tyłu. Oddałem S8 na gwarancję do autoryzowanego serwisu Samsung, wymienili aparat oraz przeinstalowali system a po odebraniu telefonu z serwisu problem pojawił się znowu zaraz po uruchomieniu telefonu. Iść z nim znowu do tego serwisu ? Żenada żeby flagowiec miał takie problemy z aparatem i żeby naprawy gwarancyjne nie rozwiazywaly problemów...
Superuser II
Superuser II

@Ciejmok a możesz chociaż pokazać te niewystrzone zdjęcia?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
Tu nie ma co pokazywać, bo obraz podglądu jest rozmazany, więc nikt nie robi foto. Wystarczy lekko puknąć tel i gra już. Ps Dzięki za fajne tarcze na Gear
Superuser II
Superuser II

Jeżeli piszemy o wieszającej/zacinającej się optyce, to tak. A jeżeli jest inny powód, to warto zobaczyć.

@Matys dzięki, staram się jak mogę. Ostatnio zrobiłem porządek. Do kosza poleciały wszystkie nie wspierające trybu AoD oraz automatyki 12/24H. Zaczynam nowy rozdział w twórczości, o ile tylko czas pozwoli. 

Superuser I
Superuser I

@Matys, obawiam się, że nie obędzie się bez kolejnej wizyty w serwisie. Musisz złożyć reklamację na ostatnio wykonaną usługę.

Apprentice
@szewcu72 Super! Mam zamówienie hehe. Tarcza wskazówkowa z arabskimi liczbami a data, bateria i czas zachód wschód słońca tak, by nie zasłaniala żadna wskazówka, czyli maly znacznik między cyframi godzin. Najlepiej dzień tygodnia po Polsku i możliwość zmiany kolorów liczb lub wskazówek. Mile widziane czarne tlo bez bajerów i opcja skrótów do aplikacji. Z góry dzięki. Pozdrawiam!
Superuser II
Superuser II

@Matys narysuj, opisz i wyślij na priva, serio. 

First Poster
Telefon kupiłem jako roczną uzywke na allegro. Myślicie że jest sens się szarpać dalej z tym panującym sie focusem w aparacie czy zwrócić ten telefon sprzedającemu? Czy iść drugi raz i oddac go na gwarancję?
Autorzy z największą liczbą like