Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aparatem galaxy s8

(Temat utworzony: 11-01-2018 02:58 PM)
1943 Wyświetlenia
Andrzej1985
Apprentice
Opcje

Cześć, chciałem zapytać czy ktoś z was ma problem z aparatem w Galaxy s8?

Chcąc zrobić zdjęcie, mam rozmazany ekran.

Dopiero po przybliżeniu na odległość 5cm aparat się wyostrza.

Ale po ponownym oddaleniu znów jest rozmazany.

108 Odpowiedzi
hirotaro
Journeyman
Opcje

Samsung oddał S8+, wymienili "wymiana płytki złącza USB, moduł kamery

Nie wiem po co USB jak nic się z nim nie działo ale OK 

Teraz wszystko działa prawidłowo

0 Like
Debo75
First Poster
Opcje

Ja cieszyłem się jakiś miesiąc z poprawnego działania aparatu po wymianie w serwisie.... 😕 szajsung

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
@Debo75
I po co te obraźliwości, to tylko o czymś i o kimś świadczy.
Wystarczy ponownie oddać do serwisu a nie demonstrować swój brak argumentów w dyskusji.
Nikt nie siedzi w modułach aparatów i nie zgadnie czy sprawny, czy może z jakiejś wadliwej partii?
Chyba, że się mylę i masz jakieś zdolności jasnowidzenia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Debo75
First Poster
Opcje
Jasne masz rację. Ale to ja zawsze i wszędzie chwaliłem Samsunga i mam jego dużo sprzętów ale według mnie sprzęt tej klasy powinien gwara towar jakość premium. Jestem już na Samsunga zdenerwowany bo telewizor który kupiłem miesiąc temu już wykazuje problemy model q8f ale to inny dział więc nie pisze.. Poza tym skoro usterki są znane i masowe to powinno się jakoś poprawić w tym przypadku moduł aparatu żeby usterka nie powtarzała się..
0 Like
Debo75
First Poster
Opcje
Dodatkowo popłyneli pp całości brakiem samsung guard w takiej wsi jaka jest łódź! I znów muszę oddać tel do serwisu i znów czekać tydzień... Dziękuję samsung ale dbałość o klienta kończy się jak wydrukuja Ci paragon w sklepie.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Nie od razu Rzym zbudowali...
Inne miasta też nie mają, a w Łodzi właśnie powstaje, gdybyś nie wiedział.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
grzegorz1400
First Poster
Opcje

wystarczy lekko puknąć . zawiesza się zoom

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@grzegorz1400

Ale pukanie to nie rozwiązanie.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
grzegorz1400
First Poster
Opcje

niestety problem jest ten opisywany na różnych forach i nie ma na to narazie rozwiązania.Oddanie do naprawy może usunąć usterkę na jakiś czas ale potem powraca. jak zawiesza mi się zoom pukam palcem i po sprawie

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Całkiem możliwe, że do produkcji i serwisów trafiła partia wadliwych modułów aparatów. Stąd nawracający problem po naprawie.
Ja mimo wszystko oddałbym do serwisu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like