Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aparatem galaxy s8

(Temat utworzony: 27-07-2019 12:12 PM)
832 Wyświetlenia
Andrzej1985
Apprentice
Opcje

Cześć, chciałem zapytać czy ktoś z was ma problem z aparatem w Galaxy s8?

Chcąc zrobić zdjęcie, mam rozmazany ekran.

Dopiero po przybliżeniu na odległość 5cm aparat się wyostrza.

Ale po ponownym oddaleniu znów jest rozmazany.

108 Odpowiedzi
Dobrzan
First Poster
Opcje

U mnie pomoglo rozeszczelnienie telefonu i psikniecie WD40 jak reka odjal

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Dobrzan podobno przy bólach głowy i urujeniach, WD40 również działa? 

Możesz przetestować i dać nam znać? :smiling-face::smiling-face::smiling-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Dobrzan
First Poster
Opcje

Na ból głowy tak.  Na urojenia trzeba dodać jeszcze denaturat i wtedy będzie cacy.  Ale aparat dziala po psiknieciu mozecie sobie nie wierzyć

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Dobrzan mam nadzieję, że wiesz, że moduły aparatów są zamknięte i każdy z nich tworzy jedną odrębną całość. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Dobrzan
First Poster
Opcje

Tak wiem. Dlatego miniaturowym wiertelkiem nawiercilem obudowe aparatu aby WD40 weszlo do srodka.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Dobrzan i zalało element światłoczuły oraz soczewki, co już z automatu pogarsza jakość zdjęć.

Proponuję, abyś zaprzestał takich porad, które nijak się mają do rzeczywistości. :smiling-face-with-sunglasses:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Dobrzan
First Poster
Opcje

Nic nie zalalo. Wszystko dziala i sie nie zacina

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Dobrzan mam nadzieję, że jako Adam Słodowy nie zatrudnia cię i nie zatrudni żaden serwis. A na codzień nikomu na siłę nie pomagasz. Bo szkoda ludzi i ich urządzeń.

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Dobrzan
First Poster
Opcje

Tez tak mysle... a chcialem tylko pomóc. Adam Slodowy moglby sie ode mnie uczyc ale niestety... strzalka zardzewiala..

0 Like