Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połączenie przychodzące - historia numeru.

(Temat utworzony: 28-11-2018 09:44 PM)
4728 Wyświetlenia
inflamator
Explorer
Opcje

Cześć wszystkim.

Mam pytanie.

Mój poprzedni telefon - Galaxy S5 active miał taką funkcję, że jeśli ktoś do mnie dzwonił, to telefon wyświetlał mi historię dla tego numeru (np. treść poprzedniego smsa, albo o której było ostatnie połączenie).

Aktualnie używam Galaxy Note 8 i nie mam tej funkcji, ale kiedy przeglądam ustawienia, to mam czasem wrażenie, że się pogubiłem.

Czy jest taka opcja i czy ktoś wie, jak ją włączyć?

0 Like
16 Odpowiedzi
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @inflamator,

W Androidzie 8 również jest taka opcja. Włącz aplikację "Telefon" -> 3 kropki w prawym górnym rogu -> Ustawienia -> Zaznaczamy "Wyświetl inf. o rozmówcy".

Przy połączeniu przychodzącym wyświetlana jest ostatnia aktywność z tym numerem/kontaktem np. godzina ostatniego połączenia lub tak jak piszesz treść SMS-a.

0 Like
inflamator
Explorer
Opcje

Mam to włączone, a historii nie mam. Czy sprawdzałeś to może dla Note'a 8?

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Na Note8 będę mógł sprawdzić to jutro. Wrócę z odpowiedzią zwrotną, jednak jestem pewny, że opcja powinna działać w ten sam sposób również na twoim telefonie. Wyczyść dane aplikacji "telefon" z poziomu ustawień - aplikacje - 3 kropki w prawym górnym rogu - pokaż aplikacje systemowe. 

 

20181128_225341.jpg

 

0 Like
inflamator
Explorer
Opcje

Czy to normalne, że mam 3 aplikacje "telefon" w aplikacjach systemowych? 

Może ma to jakiś związek z dual sim? SmartSelect_20181129-072402_Settings.jpg

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Wszyscy tak mają. A niektórzy nawet 4. Zauważ że każda ma inną wielkość, nie jest więc to ta sama apka powielona kilkukrotnie.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
inflamator
Explorer
Opcje

Próbowałem czyścić dane aplikacji telefon (wszystkich). Próbowałem również w trybie bezpiecznym - nie mam historii podczas połączenia przychodzącego... 😕

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@inflamator A kontakty gdzie masz zapisane?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
inflamator
Explorer
Opcje

Na kontach Google. Czy to może być przyczyna? Na s5 też tak miałem...

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Nie, myślalem, że może na SIM i tu szukałem problemu. Też mam na google i u mnie jest okej.

Zastanawiam się co może być przyczyną i nie mam pomysłu. 😞

Spróbuj jeszcze wipe cache partition z poziomu recovery.

Jak nie pomoże o pozostanie naprawcza instalacja systemu, bez usuwania danych.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like