Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A40] Odcisk Palca samsung a40!

(Temat utworzony: 16-09-2019 06:41 AM)
5538 Wyświetlenia
Bozydar666
Student
Opcje

Dzień dobry, ostatnio mam problem z czytnikiem lubi papailaryn w moim smartfonie.  Mimo że dodaje swój palec zeby dzieki niemu odblokować mój telefon, samsung podaje komunikat że nie jest to mój palec "nie znaleziono"! Proszę o pomoc! Ps sprawdziłem wszystko *#0*#!

0 Like
15 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Bozydar666, na początek spróbuj usunąć wszystkie zarejestrowane odciski i dodaj je na nowo. Czy jak sprawdzasz odciski za pomocą opcji Sprawdzanie dodanych odcisków palców to otrzymujesz pozytywne wyniki?


Bozydar666
Student
Opcje
Znowu usunąłem i bardzo dokładnie dodałem palec, ale niestety nadal nic. Sprawdziłem palec tą opcją którą Podałeś i wychodzi wynik "brak dopasowania".
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Bozydar666  Jak masz wersje softu czy taką A405FNXXU2ASG1 ?

0 Like
Bozydar666
Student
Opcje
Nie mam A405FNXXU2ASF2
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Bozydar666  Czyli masz już najnowszy soft chyba pozostaje Ci wycieczka do serwisu.

 https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

0 Like
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Bozydar666, przed wizytą w serwisie spróbuj jeszcze wykonać hard reset. Pamiętaj, aby nie przywracać kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy. Jeżeli resetowanie nie przywróci poprawnego działania czytnika to konieczna będzie wizyta w serwisie zgodnie z tym co napisał @vdsl2.


kocura387
Apprentice
Opcje
Witam mam problem z dodaniem odcisku palca w samsungu galaxy a22s 4G. Dodaję się tylko 16% i dalej nie chce iść. Z góry dziękuję za odpowiedź.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kocura387, czy próbowałaś ponownie uruchomić telefon?


W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, na początek proponuję wykonać zabieg wipe cache partition według poradnika.
[Poradnik-> jak wykonać zabieg wipe cache partition]
https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczn...