Wsparcie

Open search

Jak prawidłowo przystąpić do promocji Samsung, aby odebrać nagrodę?

Highlighted
Voyager

Cześć,

 

Dzisiaj przychodzę do Was z krótką instrukcją poprawnego przystąpienia do promocji organizowanych przez Samsung Electronics Polska. Instrukcja jest uniwersalna, bo wskazuje stałe i niezmienne kroki, które należy wykonać, aby cieszyć się nagrodą w ramach promocji. A wszystkim nam na tym zależy, prawda?

 

Gdy już dokonaliśmy zakupu urządzenia u Partnera Handlowego promocji oraz aktywowaliśmy je z polską kartą SIM we wskazanym w regulaminie terminie, to przechodzimy do logowania w aplikacji Samsung Members. I tu mam dla Was wskazówki.

 

Przystąpienie do Samsung Members odbywa się poprzez logowanie kontem Samsung. Jeżeli takiego konta jeszcze nie posiadasz, to założysz je w tym miejscu. Pamiętaj, aby przy rejestracji podać pełne imię i nazwisko.

 

Screenshot_20181025-160649_Chrome.jpg     Screenshot_20181025-160708_Chrome.jpg

 

Jeśli konto jest już gotowe lub zwyczajnie korzystałeś już z tej usługi, to śmiało możesz przejść do zalogowania się w aplikacji Samsung Members. Logowanie odbywa się poprzez menu boczne aplikacji, tak jak na zrzucie ekranu poniżej:

 

Screenshot_20181025-161115_Samsung Members.jpg     Screenshot_20181025-160854_Samsung Members.jpg

 

Po logowaniu warto sprawdzić, czy w zakładce Moje produkty (menu boczne) wyświetla się model, z którego aktualnie korzystasz. Produkt dodawany jest automatycznie. Jeżeli jednak nie odnajdziesz swojego smartfona na liście, to należy dodać go ręcznie poprzez przycisk Zarejestruj produkt.

 

Screenshot_20181025-171545_Samsung Members.jpgZarejestrowany produkt będzie podświetlony na niebiesko

Ostatnim krokiem dzielącym nas od pomyślnego skorzystania z promocji jest oznaczenie zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych w aplikacji Samsung Members. Udzielenie zgody marketingowej jest niezbędne, aby aplikacja mogła wygenerować nasz kupon. Sprawdzicie to zgodnie ze ścieżką poniżej:

 

Screenshot_20181025-161124_Samsung Members.jpgMenu boczne > Ustawienia     USTAWIENIA.jpgPowiadomienia >     Screenshot_20181025-161214_Samsung Members.jpgOstatnia pozycja musi być oznaczona

Kupon umożliwiający skorzystanie z promocji udostępniany jest w zakładce Korzyści w panelu głównym aplikacji. Zajrzyj tam po upływie terminu, który jest określony w regulaminie promocji. 

Dla przypomnienia, wszystkie informacje na temat działania promocji oraz jej regulamin zawsze znajdziesz na stronie Najnowsze Promocje Samsung specjalnie dla Ciebie.

 

Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, to jest to idealne miejsce, aby je rozwiać!

17 ODPOW. 17
Legend

Bardzo dobry poradnik, który wyjaśnia, co trzeba dokładnie zrobić, aby otrzymać kod.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
Apprentice
A jeżeli wszystko to zrobiłam i po 19 dniach kodu dalej nie ma to? Na dział reklamacji napisane i odpowiedzi nie ma. Co można jeszcze zrobić?
Voyager

Sylwia, cieszę się, że skorzystałaś z poradnika. Jeżeli urządzenie pracuje na karcie SIM, a kodu nadal nie ma, to warto jeszcze wyczyścić dane aplikacji przez: Ustawienia - Aplikacje - Samsung Members - Domyślna pamięć - Wyczyść dane - restart telefonu. Po tym uruchom apkę i sprawdź, jak wygląda sytuacja.

Administrator ma 14 dni na odpowiedź na reklamację  więc cierpliwie czekaj, na pewno wszystko uda się wyjaśnić 

First Poster

Cześć,  świetny opis. Szkoda tylko, że w pierwszych materiałach inf. nie wspomniano o włączeniu opcji na zgodę o utrzymywaniu materiałów marketingowych. 

Apprentice

W nowej wersji Samsung Members nie widzę zakładki - moje produkty. 

Superuser II
Superuser II

@100procent kliknij w przycisk "Pomoc" - tam się skubańce ukrywają. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
New Member
U mnie nie ma zakładki pomoc:(
Superuser II
Superuser II

@Kasia8 czy twoja wersja aplikacji wygląda jak ta na poniższych screenach? Jaki modle telefonu posiadasz i jaką wersję systemu masz zainstalowaną? Jaką masz wersję aplikacji Samsung Members? Czy próbowałaś ją zaktualizować?

 

sm1.png  sm2.png


Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

W nowej wersji klimacie na "pomoc" i scrolujecie ekran na samą górę tam wyświetla wam się urządzenie przypisane do Samsung memebers. Żeby wyrazić zgodę marketingową lub sprawdzić jej status klikacie na 3 kropki w prawym gornym rogu aplikacji nastepnie klikacie ustawienia.

Autorzy z największą liczbą like