Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Downgrade Galaxy Note4 Exynos - Error z każdym możliwym ROMem

(Temat utworzony: 26-07-2017 05:22 PM)
569 Wyświetlenia
3lcras
Pioneer
Opcje

Witam, mam taki problem, że próbowałem pobrać jakikolwiek ROM z SamMobile, ale oczywiście trzeba mieć drogie premium by cokolwiek pobrać, skopiowałem numer ROMu: N910CXXU1ANK5, N910COXA1ANIF, N910COXA1ANJ4...

I żaden nie chce się wgrać przez ODINa... Blokada ponownej aktywacji jes wyłączona, opcje programisty mam uruchomione. Z początku myślałem, że to przez to, że mam Adroida 6.0.1 wgranego, to nie mogę wgrać starszego Androida... Już nawet wgrywałem Roota, TWRP - usuwałem cały system z fona i wgrywałem nawet CM13 by zobaczyć, czy bez oryginalnego ROMu dam radę wgrać... Nic nie chce ruszyć instalacji. Ktoś ma jakiś pomysł?

2 Odpowiedzi
KonradN
Voyager
Opcje
Witaj 3lcras. Niestety firma Samsung nie wspiera samodzielnej modyfikacji oprogramowania, jednak mogę Ci powiedzieć, że podczas update' u do 6.0.1 został zmieniony bootloader, który nie jest kompatybilny z wcześniejszymi wersjami systemu i nie istnieje możliwość cofnięcia do poprzednich wersji systemu.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
3lcras
Pioneer
Opcje

No dobrze, ale zmieniałem również Boota na TWRP i nadal nie działało... :<