Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatycznie włączający się głośnik galaxy s4

(Temat utworzony: 22-07-2017 01:01 PM)
2072 Wyświetlenia
Mateusz14
Apprentice
Opcje

 Witam mam problem z moim GALAXY S4 LTE+ I9506 mianowicie ostatnio połączenia przychodzące i wychodzące są przetwarzane w trybie głosnomówiącym chodz na ekranie widać że tryb głosnomówiący jest wyłaczony właczenie go i wyłączenie pomaga na chwile po czym przy następnym połączeniu sytuacja się powtarza nie pomógł reset ani inne tego typu zabiegi. Pozdrawiam

0 Like
4 Odpowiedzi
KonradN
Voyager
Opcje
Witaj @Mateusz14. Czy masz podłączone do telefonu jakiekolwiek urządzenia bluetooth?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
Mateusz14
Apprentice
Opcje

Mam podłączoną opaskę xiaomi miband2 lecz problem wystepuje nawet po resecie telefonu do ustawień fabrycznych beż podłączania urządzenia. Pozdrawiam

0 Like
KonradN
Voyager
Opcje
W tej sytuacji, jeżeli przywrócenie ustawień fabrycznych nie przyniosło efektu, a problem występuję nawet bez podłączenia akcesorium BT jedyne co mogę zaproponować to wizyta w serwisie. Jest to jedyne rozwiązanie. Spis naszych autoryzowanych serwisów znajduje się na naszej stronie. Link do niej zamieszczam poniżej:

http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
Mateusz14
Apprentice
Opcje

Cóż nie jest to dla mnie zbyt miła propozycja. Chyba pora zmienić aparat. Dostałem także informacje od znajomej która posiada tą samą słuchawkę iż ostatnio u niej pojawił się ten sam problem. Pozdrawiam.

0 Like