Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung a70 SM-A705FN Telefon po zablokowaniu wyłacza sie i tryb samolotowy na stałe

(Temat utworzony: 10-09-2020 08:44 AM)
3185 Wyświetlenia
Danny007
First Poster
Opcje

Witam,
 Posiadam A70 i po pół roku użytkowaniu telefon na stałe przeszedł w tryb samolotowy którego nie da się wyłączyć(gdy jest karta sim) czasami pomagało po prostu włączenie telefonu za pomocą power+volume-, ale już nie działa. Teraz Gdy włączę telefon i sam się zablokuje czy ja kliknę krótko power chcąc zablokować to się wyłącza, potem można go włączyć tylko za pomocą power+volume- a gdy go normalnie wyłączę ( belka w dół i przyciska wyłączania ponieważ długie trzymanie powera nie działa) to mogę go wtedy włączyć normalnie samym przyciskiem power. Próbowałem Hard reset, ściągałem odina i najnowsze oprogramowanie i nic nie działa, chciałem tez po prostu zrobić downgrade  na android 9 ale w odinie wyskakuje błąd i na a70 jest boot 5 binary 2 nie jestem w 100% pewny czy dokładnie 5 i 2 ale jak będzie potrzeba to sprawdzę). Nie chce oddawać na gwarancje bo zgubiłem od playa dowód zakupu i po prostu nie posiadam, proszę o pomoc.

0 Like
4 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Danny007  Nie jest możliwe zrobienie downgrade do Androida 9 nie pozwala na to bootloader. Serwis też tego nie zrobi na życzenie klienta.

Danny007
First Poster
Opcje

Myślałem, ze to rozwiąże problem. To co może być przyczyna takiej karuzeli błędów.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Danny007 Na oficjalnym forum Samsung nie udzielamy takich porad. Dla tego modelu w sieci Play powinien być taki soft A705FNXXS5BTG1 dla wariantu XEO A705FNXXU5BTH4. Jeśli chodzi o gwarancje to są wymaga takie dokumetny 

Dokumenty uznawane przez serwis to:

  • Faktura VAT, paragon fiskalny ze stawką VAT 23% (również ze stawką ZW)
  • umowa lub aneks do umowy
  • T-Mobile/Play/Cyfrowy Polsat – potwierdzenie z programu „gwarancja”
  • NeoNet/Media Markt /EuroNet – dokument wydania WZ
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Jeżeli hard reset nie rozwiązał problemu to konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym zgodnie z tym co napisał @vdsl2. Najprawdopodobniej wystąpiła usterka sprzętowa, która powoduje problemy z działaniem telefonu.


0 Like