Wsparcie

Open search

Co to za ikona

Superuser I
Superuser I

@oscerus, może w ostatnim czasie zainstalowałeś jakąś aplikację, która automatycznie włącza tę funkcję? Nie mam więcej pomysłów. Musisz poczekać na wskazówki od innych forumowiczów.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

@nismo raczej nie, ale ale dzięki za fatygę 

DamianK Moderator
Moderator

@oscerus

A rozwiń proszę widok szybkich ustawień i wrzuć tu screena. Jeżeli tych szybkich ustawień masz więcej, to wyślij 2 screeny, tak żeby było widać wszystkie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Apprentice

Screenshot_20190108-153031.png

Smart View mam wyłączone jak coś i wszystko co jest w obszarze do dodania

Apprentice

Problem chyba rozwiązany włączyłem telefon jeszcze raz i wyłączyłem widoczność telefonu 

Tylko na YouTube dalej została funkcja z udostępniania ekranu (tak mi się wydaje) chyba że to nowość z nowych aktualizacji YT (chodzi o wyłącznie tego panelu przewijania zatrzymania filmu itp wcześniej działało to na tąpnięcie w ekran a po wystąpieniu problemu z ta ikona na pasku nagle pojawił się krzyżyk do zamykania tego przewijania itd)20190108_192613.png

Superuser I
Superuser I

@oscerus, okno YouTube w trakcie oglądania powinno wyglądać nieco inaczej. Na pewno nie powinien być widoczny przycisk X.

YouTube.jpg

Jak widać na powyższym zrzucie udostępnianie mogę dopiero włączyć klikając w odpowiednią ikonę. Wtedy też pojawi się przycisk X, który jest widoczny u Ciebie. Co się stanie jak klikniesz w ten przycisk?

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@oscerus to YT, które masz na telefonie, to ze sklepu google, czy jakieś doinstalowywane?

Bo podobnie jak u @nismo u mnie też to inaczej wygląda. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

U mnie nie ma takiego przycisku nigdzie :/ Screenshot_20190108-202804.png

Apprentice

U mnie nie ma takiego przycisku nigdzie Screenshot_20190108-202804.png

Superuser I
Superuser I

Co się stanie jak klikniesz w przycisk X?

Autorzy z największą liczbą like