Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to za ikona

(Temat utworzony: 02-04-2018 07:36 PM)
28412 Wyświetlenia
Wampirek
Student
Opcje

Na s7 koło ikony wifi pojawiła się dziś taka ikona pioruna i jakby pobierania. Nigdzie nie mam jej opisu. Jak to skasować lub wyłączyć. Co to jest20180402_173153.png

 

0 Like
275 Odpowiedzi
Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

Cześć, ikonka ta oznacza, że masz włączone oszczędzanie danych. Jeśli chcesz się jej pozbyć wyłącz ta opcję w Ustawienia>Połączenia>Licznik Danych>Oszczędzanie danych

KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Wampirek

 

Jest to ikona opcji Przyspieszenie pobierania. Funkcja ta pozwala na jednoczesne korzystanie z Wi-Fi i sieci komórkowej w celu szybszego ściągania plików większych niż 30 MB.

Możesz ją wyłączyć wchodząc w Ustawienia > Połączenia > Więcej ustawień połączenia > Przyspieszenie pobierania.

 

 

Wampirek
Student
Opcje
Dzięki. Wyłączone
0 Like
Ewe_lina
Apprentice
Opcje
Witam, posiadam SAMSUNGA GALAXY S9+, od jakiegoś czasu pojawia mi się na pasku powiadomień ikonka, ciężko jest mi ją zidentyfikować ponieważ pojawia się dosłownie na sekundę i znika - nawet nie jestem w stanie wykonać screen. Przedstawia mniej więcej stos książek lub klocki i jedynie co udało mi się odczytać to (chyba):
beacon scanner monitoring for bacon ....
 
co to oznacza?
będę wdzięczna za odpowiedź,
pozdrawiam.
 
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Czy przypadkiem nie masz zainstalowanej jakiejś zewnętrznej aplikacji do zarządzania bluetoothem?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Ewe_lina
Apprentice
Opcje

Udało mi się odczytać: monitoring for beacon in range. 

Nie mam pojęcia jaka aplikacja może wywoływać  monitorowanie zasięgu, nie używam nic z podobnych rzeczy.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Musisz sprawdzić, która z doinstalowanych ma możliwość sterowania lub parowania z urządzeniami BT. 

I dodatkowo, czy masz telefon sparowany z innym urządzeniem?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Ewe_lina
Apprentice
Opcje

20181206_221336.jpg

 

Udało mi się zrobić screen, w życiu nie pomyślałabym, że to aplikacja od przerabiania fotek powoduje - już jest odinstalowana. 

Dziękuję za chęć pomocy i podpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocy.

oscerus
Pioneer
Opcje

Screenshot_20190107-180531.jpg

 

A ktoś wie jak to wyłączyć?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@oscerus, jeżeli pytasz o ikonę znajdującą się po lewej stronie to jest to infromacja, że jest aktywne bezprzewodowe połączenie np. z telewizorem za pomocą tej samej sieci Wi-Fi.