Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Android PIE (9.0) dla Galaxy S8 już w testach i pierwszy wyciek ;)

(Temat utworzony: 23-12-2018 05:09 PM)
827 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Jak zapewne wiecie, a może nie, trwają już testy androida w wersji 9.0 (PIE) dla modelu Galaxy S8 i Note 8 . Podobnie jak w przypadku modeli Galaxy S9 wraz z testami pojawiły się wycieki najnowszych wersji systemu. Oczywiście są to wersje beta, ale są. I również jak wcześniej, pierwsze wycieki są dla modeli ze Snapdragonem.

Takie oznaczenie ma wersja dla modelu S8.PIE_S8_Snap.PNG

 

Wersja ta ma już poprawki zabezpieczeń datowane na 1 grudnia, niestety z powodu niezgodności między datą kompilacji a datą budowy bazy, nie jest jeszcze możliwa do zainstalowania.

Mimo wszystko nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać na kolejne wycieki, w tym te pod Exynosy. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
15 Odpowiedzi
mtuchalski
Pioneer
Opcje

Dzisiaj spotkałem się z informacją, sprzed 2 lub 3 dni o rzekomym globalnym uruchomieniu aktualizacji do Androida 9 już na koniec grudnia (wg The Korea Times). W aplikacji Samsung Members w Ogłoszeniach pojawiła się informacja o zmianach w AOD i Multi-window w systemie Android Pie. Może to jakiś przedsmak? :smiling-face:

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mtuchalski to o czym napisałeś to funkcje dodane/zmienione w Pie na podstawie sugestii i wniosków betatesterów modeli S9. Co do daty aktualizacji, to trudno się wypowiadać, te zawsze bywają płynne i mogą ulec zmianie w ostatniej chwili.

Wiadomym jest, że beta testy dla serii "dziewięć" dobiegają końca. Wyłączono już możliwość przystąpienia do testów, pojawiło się również podsumowanie wprowadzonych zmian w wersjach beta i tych już planowanych do dodania w wersjach oficjalnych w ramach standardowych aktualizacji.

Wszystko przed nami. :winking-face::smiling-face-with-sunglasses:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje
pojawiło się również podsumowanie wprowadzonych zmian w wersjach beta i tych już planowanych do dodania w wersjach oficjalnych w ramach standardowych aktualizacji

A gdzie jest dostępne takie podsumowanie? Chętnie przeczytam.


0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@mirudo24Jakiś czas temu podawałem Ci linki na PW do dwóch stron.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

 @vdsl2, dziękuję. Przeglądałem te strony. Zrozumiałem, że @Szewcu72 posiada podsumowanie przygotowane przez firmę Samsung. O ile listę wprowadzonych zmian poznajemy z każdą kolejną testową kompilacją to planowane zmiany niekoniecznie i stąd moje pytanie.


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Planowane zminy będa pojawiać się kolejno, już tylko w oficjalnych aktualizacjach Pie. Pierwsze z nich można już nawet odczytać w SM. :winking-face:info.png

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Dziękuję @Szewcu72 za informacje. Te zmiany widziałem już w Samsung Members. Myślałem, że masz może wgląd w planowane zmiany, które nie są jeszcze podane oficjalnie albo po prostu znajdują się w innym miejscu (innym niż Samsung Members).


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mirudo24 nie dziękuj 😉😀, przecież napisałem , że to (tylko) części z nich i można o nich przeczytać w SM.

Co nie znaczy, że to wszystkie. 😎😉😀

Jest ich troszkę więcej.

Może po świętach...


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Przypomnę się zatem po świętach :winking-face:


0 Like