Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Android PIE (9.0) dla Galaxy S8 już w testach i pierwszy wyciek ;)

(Temat utworzony: 23-12-2018 05:09 PM)
844 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Jak zapewne wiecie, a może nie, trwają już testy androida w wersji 9.0 (PIE) dla modelu Galaxy S8 i Note 8 . Podobnie jak w przypadku modeli Galaxy S9 wraz z testami pojawiły się wycieki najnowszych wersji systemu. Oczywiście są to wersje beta, ale są. I również jak wcześniej, pierwsze wycieki są dla modeli ze Snapdragonem.

Takie oznaczenie ma wersja dla modelu S8.PIE_S8_Snap.PNG

 

Wersja ta ma już poprawki zabezpieczeń datowane na 1 grudnia, niestety z powodu niezgodności między datą kompilacji a datą budowy bazy, nie jest jeszcze możliwa do zainstalowania.

Mimo wszystko nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać na kolejne wycieki, w tym te pod Exynosy. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
15 Odpowiedzi
mtuchalski
Pioneer
Opcje

Chciałbym zadać pytanie pod tym postem, żeby nie zakładać nowej dyskusji :face-with-tears-of-joy: 

Czy ktoś dostał December Security Patch dla swojej S8? W zeszłym miesiącu listopadową poprawkę otrzymałem 23. listopada. Mam S8 z dystrybucji niemieckiej, ale aktualizacje przychodzą mi chyba razem z polskim rzutem :face-with-tears-of-joy:

(W głębi duszy liczę, że Samsung zwleka z wypuszczeniem grudniowej łatki bo zamierza niedługo wypuścić aktualizację do Androida P, skoro dla S9 już zaczął :D)

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Niemiecki wariant (DBT) otrzymał już grudniowe poprawki. Polski (XEO) jeszcze oczekuje. Sprawdź w ustawieniach jaki posiadasz wariant. Jeżeli DBT to powinieneś już widzieć aktualizację.


0 Like
mtuchalski
Pioneer
Opcje

W informacjach o oprogramowaniu mam napisane tak "XEO\XEO\DBT" :smiling-face: Wiem właśnie, że w Niemczech patch jest już dostępny. Ale już przy Oreo, aktualizacje miałem razem z rzutem polskim :smiling-face: w takim razie pozostaje czekać. Dzięki za odpowiedź 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Czyli na Twoim telefonie aktualizacje przychodzą pod wariant XEO a pierwotnie rzeczywiście był z Niemiec (DBT).


0 Like
Jowtek
Navigator
Opcje

Czekamy na jakieś przecieki do ściągnięcia i zainstalowania 😀 huawei p20 już podobno dostał pie. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Na chwilę obecną cisza w kwestii Exynosów. 😞

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like