Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

obsługa klienta

(Temat utworzony: 15-01-2018 05:04 PM)
367 Wyświetlenia
marf23
First Poster
Opcje

Kilka tygodni temu kupiłam pralkę, doczekałam się dostawy i montażu. Pralka popsuła się po pierwszym użyciu, było to tuż przed sylwestrem więc nie miałam szansy zgłosić problemu do 2 stycznia. Pan z infolinii bardzo miły i pomocny. Niestety Panie z serwisu Samsunga nie wykazały się kompetencją ani nie można powiedzieć, że były miłe lub choćby grzeczne. Zamówiły nie taką część do pralki, więc Pan, który przyszedł ją naprawić nic nie mógł zrobić. Kiedy zadzwoniłam, żeby wyjaśnić sytuację Pani obiecała, że wszystko sprawdzi i do mnie oddzwoni. Telefonu nigdy się nie doczekałam. Zadzwoniłam sama następnego dnia, Pani była oburzona, że śmiałam jej zwrócić uwagę a ton w jakim prowadziła ze mną rozmowę pozostawiał wiele do życzenia. Wiadomo, że bez pralki da się żyć ale każdy kto był w podobnej sytuacji wie, że jej brak jest uciążliwy. Jest to frustrujące, szczególnie gdy psuje się pralka zupełnie nowa a jej naprawa odwleka się z powodu niekompetencji pracowanika firmy, który powien być pomocny i dołożyć starań by sprawę szybko i sprawnie załatwić.

0 Like
3 Odpowiedzi
Opcje

Cześć @marf23,

Wysłałam do Ciebie wiadomość prywatną. Proszę o odpowiedź.

 

marf23
First Poster
Opcje

Witam, 

 
dziękuję za zainteresowanie moim problemem.
W piątek przyjechał Pan z serwisu, żeby wymienić uszkodzoną część (tym razem miał już pasującą). 
Okazało się, że wymiana nie była potrzebna bo problem tkwił w czymś zupełnie innym. Żadnej części nie trzeba było wymieniać.
Po naprawie pralka teoretycznie działała. 
Niestety wieczorem wstawiłam pranie i okazało się, że:
w trakcie prania prakla się zawiesza / pauzuje lub 
zaczyna się kalibrować lub 
pod koniec prania, gdy zostają 3-4 minuty do końca zegar się cofa i cały cykl zaczyna się od początku lub 
nie chce wirować / płukać.
W odpowiedzi na postawione przez Panią pytania
tak, miałam problem z obsługą serwisu ale dotyczący Pań z którymi rozmawaiłam przez telefon i które zamawiały "popsutą" część 
tak, zgłoszony problem został rozwiązany
NIE, PRALKA NADAL NIE DZIAŁA
 
Pozdrawiam, Martyna Fenska
0 Like
Opcje

Witaj ponownie @marf23,

Napisałam do Ciebie wiadomość prywatną. Proszę o odpowiedź.

0 Like