Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z pralka samsumg wd80j5a10aw nie suszy

(Temat utworzony: 10-10-2018 02:08 PM)
1441 Wyświetlenia
izabelaikamil
Student
Opcje

Witam serdecznie wczoraj przyjechala do mnie pralko suszarka .Wiec jak kazdy uzytownik wykonalam wszystko wedlug instrukcji kalibracja itd.  Wstawiam pralke z opcja suszenia po prawie 5 godzinach pracy otwieram pralkę a tam ciuchy gorące ale nie wywirowane masakra .podchodzę to drugiej proby z innym usawieniem wywirowalam pranie wsawiam znów teraz ręczne ustawianie suszenia suszy .po kolejnych godzinach znow pranie mokre i to tak jakby nie wypomywala wody .wiec tak wyczyszczsm filtr i znów probuje niestety rano wstaje a tam ta sama sytuacja. Co teraz ? Co mam zrobic .nie chcem tego sprzetu jezeli zaplacilam chociaż wymagam.a nie bede jeszcze sie męczyła .

0 Like
3 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@izabelaikamilProponuje Ci kontakt ze sprzedawcą gdzie sprzęt został zakupiony lub z infolinią Samsunga tel 22 607 93 33 celem diagnozy/naprawy.

izabelaikamil
Student
Opcje
Dziękuję dodzwonilam sie do samsunga opisałam klopot maja przyjechac do nas technicy .Musze przyznac ze obluga przez telefon bardzo konkretna i chetna do pomocy duzy plus dla firmy samsung .Myślałam ze bedzie gorzej ale obsluga na wyzszym poziomie .
Opcje

Cześć @izabelaikamil,

Cieszę się, że jesteś zadowolona z obsługi telefonicznej. Przekażę konsultantom te miłe słowa :smiling-face:

Daj znać jak zakończyła się naprawa.

 

 

0 Like