Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Suszarka

(Temat utworzony: 07-10-2018 10:26 PM)
1082 Wyświetlenia
Aga1991
First Poster
Opcje

Witam kupiłam nową suszarkę numer DV90N8289AW i podczas calego suszenia wydaje dziwny dźwięk''gwizdania" jest to bardzo uciążliwe.Da sie cos  z tym zrobić?

0 Like
3 Odpowiedzi
Opcje

Cześć @Aga1991,

Powiedz proszę skąd dochodzi ten odgłos. Czy urządzenie jest podłączone do instalacji, czy korzystasz ze zbiornika na skropliny?

Ciężko jest mi sobie wyobrazić taki dzwięk, może dałabyś radę jakiś filmik, albo chodziaż plik dźwiękowy podrzucić?

 

0 Like
Aga1991
First Poster
Opcje

Witam woda jest odprowadzona do zbiornika.Dzwiek dochodzi z węży do których można podłączyć wodę osobno do kanalizacji.Jest to bardzo uciążliwe podczas suszenia dźwięk jest straszny niestety nie mogę dołączyć filmu ale dodam zdjęcie tych węży z których dochodzi dźwięk.Przypomina to dźwięk jakby się gotowała woda w czajniku z gwizdkiem 20181008_175407.jpg

 

0 Like
Opcje

Cześć ponownie @Aga1991,

Przysłuchałam się dokładnie pracy suszarki i w wężach niczego nie słychać. Jeśli nie masz podłączenia do instalacji to nie jest tam wydmuchiwane ani powietrze ani woda.

Sprawdź jeszcze czy wąż ten jest prawidłowo umieszczony na zaślepce i czy sam wąż nie jest pęknięty bądź uszkodzony.

Bez nagrania ciężko będzie zdiagnozować co jest przyczyną opisanych przez Ciebie dzwięków.

 

 

0 Like