Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z funkcją Home Care

(Temat utworzony: 24-03-2024 04:07 PM)
137 Wyświetlenia
Adamito
First Poster
Opcje
Witam,
Po ponownym podłączeniu zmywarki do WiFi i do aplikacji SmartThings nie mogę uzywac funkcji home care.

image
Plugin obsługujący zmywarkę

Do tego za każdym wejściem w ten plugin ukazuje się komunikat: 


image
Cykl został wstrzymany



image
Brak widocznej zmywarki

image
Homega Care nie widzi zmywarki

Przed tym działaniem funkcją home care normalnie działała, dodam iż już próbowałem usuwać zmywarkę i dodawać ponownie.
Ma ktoś pomysł jak to naprawić?
Z góry dziękuję
Pozdrawiam
0 Like
10 Odpowiedzi
JulaP
Expert
Opcje

Cześć @Adamito!

Spróbuj jeszcze odinstalować samą aplikację i zainstalować ją ponownie. Być może ostatnia aktualizacja nie pobrała się automatycznie przez co niektóre funkcje aplikacji nie działają prawidłowo. 

0 Like
Karolx2
Journeyman
Opcje
Mam ten sam problem. Homecare nie działał juz wczesniej. Bląd z drzwiczkami jak u autora pojawia się od aktualizacji. Nie pomaga odinstalowanie aplikacji, odłączenie zmywarki...
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Karolx2  napisał(a):
 Bląd z drzwiczkami jak u autora pojawia się od aktualizacji.

To komunikat informujący o otwartych drzwiach zmywarki. Po ostatniej aktualizacji Smart Things tłumaczenie zostało zmienione na błędne i teraz dodatkowo informuje o przerwaniu cyklu, nawet jeśli zmywarka nie jest w jego trakcie.

 

Błąd z Home Care najlepiej jest zgłosić bezpośrednio z aplikacji.

Smart Things --> Menu --> Kontakt z nami --> Raporty o błędach


Karolx2
Journeyman
Opcje
Dziękuje. To już jeden temat wyjaśniony :smiling-face: masz jakiś pomysł jak ogarnąc temat HomeCare? Zalezy mi przede wszystkim na funkcji przypominania o koniecznosci mycia wnętrza 😊 może pisać bezpośrednio do Samsunga ?
SG-1
Helping Hand
Opcje

@Karolx2 

tak jak pisałem w innym wątku pisz do samsunga

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Karolx2, Jaki model zmywarki posiadasz ? Może problem dotyczy tylko wybranych modeli. U mnie na DW60A8070US Home Care działa bez problemu, ale nie próbowałem jeszcze usuwać i ponownie dodawać zmywarki do aplikacji.


0 Like
Karolx2
Journeyman
Opcje
No własnie mam DW60A8070US... 1711639229303.jpg
0 Like
SG-1
Helping Hand
Opcje

@Karolx2 

a co mówi samsung kontaktowałeś się może?

0 Like
Karolx2
Journeyman
Opcje
Nie kontaktowałem się jeszcze, ale mam zamiar napisać. Jak dostanę info zwrotne napewno dam znać