Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Pralka po transporcie błąd LE1

(Temat utworzony: 10-04-2017 10:13 AM)
17190 Wyświetlenia
Cobyr
Apprentice
Opcje

 Wczoraj przewoziłem pralkę i po podłączeniu wyskoczył błąd LE1 co to może być  ???

0 Like
7 Odpowiedzi
Darek84
Explorer
Opcje
Witam miałem coś podobnego kiedyś ten błąd oznacza wyciek wody, tylko w moim przypadku żadnego wycieku będzie było, wąż był na dobrej wysokości, skończyło się na serwisie i był jakis problem z programatorem pralki
Cobyr
Apprentice
Opcje

Ja już mam po problemie - pomocny okazał sie jedynie konsultant na czacie , który znalazł złoty i banalny środek na rozwiązanie problemu za co mu dziękuję  , bo nie zdążyłem na czacie bo się mi komputer wyłączył .Jeszcze raz dzięki .

Darek84
Explorer
Opcje
Cobyr a tak z ciekawości dałbyś znać co tam ostatecznie bylo? :smiling-face:
0 Like
Rozwiązanie
Cobyr
Apprentice
Opcje

Zalany czujnik otwarte drzwiczki i odkrecony filtr w ciepłym pomieszczeniu i wyschło błąd znika. Problem zrobiłem sobie sam transportujac pralkę na leżąco i nie spuszczając reszyty wody wężykiem spustowym. 

Virago
First Poster
Opcje

Możecie napisać coś bliżej o błędzie programatora? U mnie taki błąd pierwszy raz pojawił się po wyłączeniu i włączeniu zasilania przez pracowników pobliskiego dostawcy energii od tego czasu pralka sporadycznie wariuje. Ile serwis programatora, bo gwarancji już nie ma i czy to bardzo skomplikowane?

0 Like
Opcje

Cześć @Virago,

Próbowałeś powyższych wskazówek wysuszenia urządzenia?

Przepięcia w sieci mogły mieć swój udział w nieprawidłowym działaniu sprzętu teraz.

Mogę polecić kontakt z serwisem tam wycenią Ci ewnentualną naprawę.

Serwis możesz znaleźć pod adresem "http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/".

 

 

0 Like
Marrr
First Poster
Opcje

U mnie zaśniedziała kostka zasilająca sterownik (przy szufladce na proszek). Zdjąć górę i wd-40 pomoże. Pozdrawiam. Błąd le1

0 Like