Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pilot BN59-01270A

(Temat utworzony: 14-06-2018 10:48 PM)
295 Wyświetlenia
Fat25
First Poster
Opcje

Witam. Niedawno kupiłem tv Samsung UE65MU7042. Ogólnie wszystko ok. Mam tylko jeden problem. Mianowicie nie wiem jak dobrze podłączyć amplituner harman kardon avr 460. Jak podłączę przez kabel optyczny, a wszystkie urządzenia do one conect to jest wygodnie bo nie muszę zmieniać źródeł na amplitunerze, ale wtedy nie mogę regulować głośności. Jak podłączę urządzenia do amplituner, a amp z tv przez hdmi to mogę regulować głośnością na amp, ale muszę zmieniać źródła. Jest to po prostu niewygodne. Pomijając fakt, że wyłączenie amplitunera tym pilotem jest niemożliwe. Jeżeli ktoś ma jakieś rady byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.

0 Like
3 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Sprawdź czy ten model amplitunera obsługuje Anynet+ CEC oraz HDMI ARC?
Podłącz go pod to gniazdo, wtedy dźwięk zostanie przesłany kanałem zwrotnym od harmana. Jeżeli wzmacniacz obsługuje anynet+ będzie możliwe sterowanie nim przy użyciu pilota tv. Aby rozszerzyć obsługiwane funkcje, można dodatkowo skonfigurować opcję pilota uniwersalnego w tv.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Fat25
First Poster
Opcje
Niestety amplituner nie obsługuje ani anynet + cec ani HDMI ARC 😫
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Pozostaje więc tylko optyka i ręczny wybór źródła.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like