Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wykonać wstępną diagnostykę telewizora.

(Temat utworzony: 16-11-2018 08:00 PM)
20285 Wyświetlenia
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Kiedy podczas użytkowania telewizora na ekranie pojawiają się niespodziewane objawy jak kreska czy artefakty, wskazane jest wykonanie diagnostyki telewizora.

 

Funkcja ta znajduje się w menu ustawienia/ pomoc techniczna/ diagnostyka.

 

001.JPG

 

002.JPG

 

003.JPG

 

Należy wybrać opcję rozpocznij test obrazu. Pokazane zostaną zdjęcia testowe, którym należy się przyjrzeć dokładnie.

 

004.JPG

 

005.JPG

 

006.JPG

 

007.JPG

 

008.JPG

 

009.JPG

 

 

Kiedy na teście obrazu pojawią się dziwne objawy np. pionowa kreska, należy skontaktować się z BOK.

4 Odpowiedzi
sasiadekbartek
Student
Opcje
Witam
A jak wykonać test jak diagnostka w ustawieniach telewizora jest niedostępna, nie można jej włączyć.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@sasiadekbartek A próbujesz go wykonać na kanałach naziemnych, czy w trakcie podawania sygału z jednego z wejść HDMI?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
sasiadekbartek
Student
Opcje

Dzięki za odpowiedz. Próbowałem włączyć diagnostykę w trakcie podawania sygału z jednego z wejść HDMI, ale wyłączyłem telewizor z gniazdka na chwile i włączyłem ponownie i diagnostyka się pojawiła.

SysiaMisia
First Poster
Opcje
Pojawiła mi się biała kropka nie widoczna wogóle na zdjęciu testowym zatem widać ją na ciemnym obrazie. Telewizor odrazu tak działał jak go nowego włączyłam. Napisałam do serwisu, i wysłałam zdjecia, czekam na odpowiedź...
0 Like