Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 25-02-2019 01:07 PM)
448 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

A restart, resp. obnovení po aktualizaci jsi dělal? Pokud ne, tak určitě doporučuji.

0 Like
MuRo
First Poster
Možnosti

Jasne robil som to hram sa s tym uz 2 dni. Dnes zapnute len AOD, meranie tepu kazdych 10min, a rezim nerusit (myslel som ze mi chodi prilis vela upozorneni a je to tym). Dnesna vydrz od 8:00 do 15:00

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Tak to není dobré, já to mám nastaveno stejně, denně 100 notifikací :smiling-face: a od 6 do 20 zmizne asi půlka baterky. Co bych udělal před reklamaci je znovu obnova hodinek bez obnovy ze zálohy a reinstalovat i Wareables v telefonu. Pokud bude problém přetrvávat, tak reklamace, pokud jsou v záruce.

0 Like
Redys
First Poster
Možnosti

Tak dnes aktualizace na Tizen 4. Pomůže??? 

0 Like
Redys
First Poster
Možnosti

Tak u mě ne. Výdrž ze 100% na 12% 8h30min. Takže půjdou na reklamaci... A to sou týden staré hodinky... Achjo

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

To je nepříjemnost. S jakým telefonem máš hodinky spárované?

0 Like
Chmelda
First Poster
Možnosti

Jestli aktualizoval na Tizen 4 zkontroluj kalibraci výškoměru, pokud kalibrovat nejde, popřídě ho odinstaluj.

A zkus hodinky resetovat.

 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Mně po aktualizaci a restartu hodinek kalibrovat taky nejde, ale výdrž je naprosto stejná jak před aktualizací. 

0 Like
Chmelda
First Poster
Možnosti

JV 18 pravda, tuším že ty jsi psal, že u huawei se musí něco nastavit v telefonu....

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Ale hlavně ve spojení s iphonem je výdrž hodinek opravdu mizerná oproti android telefonům, proto jsem se ptal na spárovaný telefon.

0 Like