Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 15-08-2018 08:35 AM)
25962 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
mydyingbride
Apprentice
Možnosti
Tím to nebude, mám Samsung S7 edge a výdrž špatná.
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

@mydyingbride nebude, ale kdybys ty svoje hodinky přehodil z S7 na iphone, tak ta výdrž bude ještě poloviční :smiling-face:

0 Like
Redys
First Poster
Možnosti
Já mám HONOR 6X...Po prvním nabití vydrž necelé dva dny. Pak už je to jen horší a horší. Barometr OK, jen občas nefunguje měření tepu.
0 Like
Redys
First Poster
Možnosti

.Mám Honor 6X  takže potažmo Huawei  Tam se musí u Huaweie něco nastavovat? Výškoměr jsem zkalibroval ručně  Jen mi občas nefunguje měření tepu. Ani se to nerozbliká. Zrestartuju hodinky, měření tepu tak 2x proběhne v pořádku a pak už zase nic. Je to záhada ... Už sem zkoušel i tovární nastavení a je to stejný  

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

U Huawei se akorát nastavovalo, aby se neukončovala aplikace,která se stará o spojení s hodinkami, kvůli notifikacím. Záleží na verzi EMUI, v posledních třech je to pokaždé jinak a nevím, jestli bych si ještě vzpomněl, kde to přesně je.

0 Like
Vlapro
Explorer
Možnosti

Ahoj JV18

Ty si mi ohľadom HUAWEI NASTAVENÍ PISAL. Skúsim to pozrieť a postnut sem. 

0 Like
Vlapro
Explorer
Možnosti

Ja mam HUAWEI P20 PRO a písal si mi totoIMG_20190225_171559.jpg

 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Asi by to mělo být takhle:

nastaveni baterie - spusteni - nastavit v apku na "spravovat rucne" a tam jsou tři přepínače, je to pro android 8

a potom nastavení - speciální přístup a optimalizace baterie

 

Mně už se to vytrácí z hlavy, protože jsem Huawei definitivně opustit a přešel na Samsung :smiling-face:

0 Like
Vlapro
Explorer
Možnosti

IMG_20190225_171559.jpg

 

0 Like
Redys
First Poster
Možnosti

Jojo, tohle všechno mám povolené  Co se týká notifikaci  problém nemám. Vše funguje. Jen ta tragická výdrž baterie..  Už sem zase po 5hodinach na 50%...

0 Like