Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 26-11-2018 12:57 PM)
881 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
Chmelda
First Poster
Možnosti

Tak nakonec jsem sel do gear s3. Kolik Vám teda hodinky reálně vydrzi? Posledni aktualizaci zatim nemam. Já včera večer 21:00 100% režim letadlo do 5:30 nfc  off, s voice off,  oznámení a probuzeni  gestem aktivní. Dnes jedna aktivita cca hodina a nyní 20:50 mám 57%. Na noc dám letadlo a zítra vecer budou K.O.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Mně  vydrží podobně jak tobě.  

0 Like
Volfik
Explorer
Možnosti

Ahoj, já se radoval, že bude aktualizace, ale po týdnu denodenních zkoušení zda už je i pro moje S3 jsem zlomil hůl a šel podruhé do Alzy - tentokráte jsem jim rovnou řekl, že požaduji vrátit peníze (ze zákonan na to mám nárok až po třetí stejné uznané chybě, tak uvidím, jestli to klapne už na podruhé..:) )

 

Každopádně přístup Samsungu je děsivý a docela mě to odrazuje od dalších nákupů této značky..:(( Měl jsem tam jít hned po první reklamaci a nevyřešení problému, už bych měl hotovo (i s tím jejich přístupem 29 dní).

 

Přeji všem více štěstí s hodinkami, než jsem měl já.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

@ChmeldaProč dáváš mód letadlo? Přece když hodinky sundáš, tak jako tak se uspí.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Třeba má nastaveno, aby hodinky notifikovaly i po sundání z ruky :smiling-face:

0 Like
Jarda79
Explorer
Možnosti

 

Screenshot_20181129-083320_Gear S Plugin.jpgjá to mám takto cca.... always on zapnuté od 6h do 20h ,jinak gps vypnuto,wi-fi vypnuto používám hodně na notifikace a bežné užívaní....

0 Like
kodl01
Apprentice
Možnosti

já mám problém že se vypnout.. jako bez baterie a když dám do nabíječky hlásí 80procent..... nabiju ji na 100 a za 4hod lehnout na baterii.....

0 Like
Vitezslav2
First Poster
Možnosti
Tak už mi ta půl denní výdrž lezla tak na nervy, že jsem se jich zbavil. Všem přeju hodně štěstí a trpělivosti.
Nevíte jestli s Galaxy Watch je taky takový problém?
0 Like
Chmelda
First Poster
Možnosti

Podle Samsungu vydrží déle, ale já bych jim nevěřil 🙂 Já mám ted reálně dva dny s odřenýma ušima, takže nakonec nabíjím každý den, stejně jako telefon. Jsem zvědav, kdy dorazí slibovaná aktualizace!

0 Like
Vitezslav2
First Poster
Možnosti

Máte někdo zkušenosti jak je to s Galaxy Watch na rozdíl od Gear S3 ve spojení s iPhone? Díky

0 Like