Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy watch rose gold krokomer

(Téma vytvořeno: 16-01-2019 08:18 PM)
3015 Zobrazení
Radka82
Journeyman
Možnosti

Mam takovy problem. Mam hodinky a chci je pouzivat pri venceni kocarku, ujdu okolo 6km asi 2x denne. Bohuzel, kdyz dam ruce na madlo kocaru a bez toho to nejde, ze ano :). Tak se mi kroky nenacitaji. Deje se tomu ikdyz dam aktivitu chuze a nebo necham aut.detekci cviceni. Proste bez pripocitani kroku. Zjistila jsem, ze i na trenazeru heat je to stejne. Pokud jsem dala hodinky misto na ruku na raminko tilka tak pocitalo. Je to normalni. 

No bohuzel jsem i jeden den po dome, co jsem chodila po patrech s kmitanim rukou mela 0kroku a na mobilu 400m. Nedocte se to ani dotatecne proste nic. Denni rozdil mezi hodinky a mobil je 40% kroku (mobil ma vic).

Dekuji za pomoc 

Radka82
Journeyman
Možnosti

No takový vyrobek by mel byt na mnohem lepsi urovni s uplne jinou chybovosti. Fakt na prd. Tolik lidi, kteri maji stejny problem. Samsung by to mel resit. 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Hlavně je třeba si uvědomit, že žádný běžný náramek ani hodinky, nejsou přesným,  kalibrovaným měřícím přístrojem. Určit počet kroků z běžné chůze je velice složitá věc , založená na spoustě proměnných, závislá mj. i na tělesných proporcích uživatele. Tím nechci omlouvat nefunkční měření hodinek, ale určitě nemůžete čekat, že hodinky rozpoznají tlačení kočárku, protože stejně tak by mohly přičítat kroky, když houpu u televize nohama se založenýma rukama. Vzpomínám si na dobu, kdy jsem taky řídil kočárek a problém s tím byl vždy u všech náramků, někdy se to bralo jako jízda na kole, někdy vůbec a výjimečně jako chůze. Poslední dobou se objevilo víc problémů s měřením čehokoli u GW, takže opravdu se může jednat o SW chybu, ale režim kočár nemůžeme čekat ani po aktualizaci :smiling-face:

0 Like
Radka82
Journeyman
Možnosti

Ja nic presneho necekam, ale lze v teto diskuzi vycist, ze se chyby deji i bez kocaru, coz ja potvrzuji. Pouzivam hodinky ve fitku, kde hromadne jdeme stejnym tempem a pak s manzelem na vychazkach v soubehu s mobilem v kapse(+ manzel ma garmini). Muzu mit na sobe i  gear fit i samsung watch a vsechno bude plus minus stejne a jen samsung watch maji o 30-40% min kroku. Mam zupnutou i gps. Takze to mi normalni nepřijde. Všude mam zadany svuj profil a podrobne parametry. 

Radu67
Apprentice
Možnosti

Přesně, já s kočárkem nechodím, taky nečekám maximální přesnost, ale o 40% méně kroků než telefonu nebo Samsung Gear, mi přijde tedy dost. Taky jsem zkoušela mít na ruce oboje hodinky a na Gear je vždy o hodně víse kroků.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Hodinky nepracují jak mají, to je jasná věc, je tu hodně případů. Ten kočár jsem uvedl, protože mně to přišlo jako chtít vodotrysk v hodinkách :smiling-face:

0 Like
Ptak
Journeyman
Možnosti

Mně osobně nejde o to, aby hodinky měřily kroky při chůzi s kočárkem, ale aby obecně měřili přesněji a když si zapnu sportování a v ní chůzi a jdu s kočárkem, tak aby ty kroky to předvedlo správně podle usle vzdálenosti, nic víc. 

0 Like
Radka82
Journeyman
Možnosti
Presne to chci od hodinek i ja
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Obnova hodinek asi nepomůže, to už jste asi různě zkoušeli je to tak? Potom nezbývá než čekat na opravnou aktualizaci, nebo reklamovat. Na Gear S3 se mi zdá,  že měření probíhá správně s akceptovatelnou odchylkou.

0 Like
Radu67
Apprentice
Možnosti

I já chci od hodinek toto. 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Aktuálně mám na telefonu 3800 a na hodinkách 4000 kroků, telefon občas leží na stole, takže ta odchylka se mi zdá dobrá.  Jak jsem uváděl,  mám Gear S3. Myslíte , že na Galaxy Watch by byla odchylka výrazně jiná i při tak malém počtu kroků?  Dokonce i patra mně to ukazuje relativně spolehlivě. Proto mě docela zaráží, že se množí případy špatně měřicích GW a teď jde o to, zda se jedná o SW chybku, kusovou nebo sériovou HW vadu.

0 Like