Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy watch rose gold krokomer

(Téma vytvořeno: 24-01-2019 06:41 PM)
1755 Zobrazení
Radka82
Journeyman
Možnosti

Mam takovy problem. Mam hodinky a chci je pouzivat pri venceni kocarku, ujdu okolo 6km asi 2x denne. Bohuzel, kdyz dam ruce na madlo kocaru a bez toho to nejde, ze ano :). Tak se mi kroky nenacitaji. Deje se tomu ikdyz dam aktivitu chuze a nebo necham aut.detekci cviceni. Proste bez pripocitani kroku. Zjistila jsem, ze i na trenazeru heat je to stejne. Pokud jsem dala hodinky misto na ruku na raminko tilka tak pocitalo. Je to normalni. 

No bohuzel jsem i jeden den po dome, co jsem chodila po patrech s kmitanim rukou mela 0kroku a na mobilu 400m. Nedocte se to ani dotatecne proste nic. Denni rozdil mezi hodinky a mobil je 40% kroku (mobil ma vic).

Dekuji za pomoc 

37 Odpovědi
Tomekkk
Pioneer
Možnosti

Tady pomůže asi jen hodit při chůzi s kočárkem mobil do kapsy, ten by pak měl kroky počítat...A nebo na hodinkach zanout GPS? Zkoušela jste něco z výše uvedeného?

Radka82
Journeyman
Možnosti

Ano GPS zapnuta vzdy. Chci vyuzit hodinky ...damke sport.obleceni casto ani kapsy nema a mobil je az az. Prave je nekam strcit neni lehke.:( Uplne se mi ztraci smysl porizeni hodinek.

nediskutuj
Navigator
Možnosti

A zkoušela jsi reset hodinek a vymazání paměti aplikace Gear? Víš, jak se to dělá?

 

@Libb

Ty máš GW, nemohl bys nasimulovat držení kočárku a vyzkoušet, až budeš mít chvilku? Jestli je to problém všech, určitě by se to mělo nahlásit.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Když ono to asi bere z nárazů při chůzi a ty ruce na kočárku jsou fixované 😞 Nahlásit to můžeme, ale jednoduché to nebude se obávám 😕

@vvllaaddaa?






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Děkuji @Libb.

 

Vítám novou členku Radku :handshake:

 

Bohužel zatím nevím, jestli se jedná o výrobní vadu jednotlivého kusu nebo se jedná o konkrétní problém všech Galaxy Watch, který doposud nikdo nenahlásil.

 

Radím se o tom s kolegy z technického teamu, kteří závadu již prověřují a zkouší nalézt řešení. Určitě dám vědět, jak to dopadlo :winking-face:

Radka82
Journeyman
Možnosti

Velice dekuji. Trapi me to denne. ;(

0 Like
Ptak
Journeyman
Možnosti

Mám stejný problém. Dokonce, i když si zapnu chůzi, tak se mi přepočet strašně málo kroků. Než jsem šel s kočárkem, tak jsem měl cca 9000 kroků a při chůzi s kočárkem jsem ušel 8,07km a přidalo mi to asi jen 3000 kroků. Takže je to asi globální problém. A to co tvrdí Samsung, že při aktivitě se zapnutou GPS se kroky předvedou podle usle vzdálenosti taky není úplně pravda. 

0 Like
Radka82
Journeyman
Možnosti

To je super, ze nejsem sama ...blazen. Presne, co pisete se mi stava...nekolik km rozdil mezi mobil a hodinkami a vzdy na hodinkach min. Presla jsrm z gear fit a necekala jsem, ze budu takto nespokojena. Jinak 4x tydne jdu ve fitku heat a holka vedle ma garminy a ma za hodinu 5.7km a ja 3.5km a vsichni jdem ve stejnem skupinovem tempu. 😞 

0 Like
Radu67
Apprentice
Možnosti

Dobrý den, mám stejný problém, akorat tedy nechodím s kočárkem. Nepočítají se mi kroky správně. 
Když jdu s manželem, který ma hodiky Samsung Gear, spolu na stejnou vzdalenost, me se napočítá o více než 1000 kroků méně a vzdalenost přes km meně než jemu. On má třeba 3500 a já 2400.
Fakt mě ro štve. Dáváme si spolu vyzvy a je to pro mě dost demotivující.
Už jsem hodinky dvakrat vratila do továrního nastaveni, ale nic se nezměnilo. Od Samsung podpory mi bylo doporučeno kontaktovat servis.

Jo a rozdil mezi telefonem a hodinkami je tedy značný, stejně jak píše Radka82. 

0 Like