Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomoc z Wyświetlaczem S9+

(Temat utworzony: 28-08-2019 09:01 PM)
2902 Wyświetlenia
SquartOO
First Poster
Opcje

Witam,dziś mój telefon zaczął trochę wariować, gdyż do południa z Telefonem nic złego się nie stało kiedy nagle na ekranie ujawnił mi się zielony pasek na środku ekranu, po chwili telefon zaczął mi snieżyć i migać, raz zostaje sam pasek i nic się nie dzieje a raz wariuje, zrobiłem mu format i nic nie podziałało a ponadto czuje jakby chodził trochę wolniej,proszę o jakieś porady bo mam telefon niecałe 2 miesiące a już mam taki problem który przydażył mi się pierwszy raz 

0 Like
4 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@SquartOO leżał nieużywany i tak sam z siebie? Może dostał słoneczkiem, przegrzał się i "umiera"?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
SquartOO
First Poster
Opcje

Nie jest to możliwe gdyż pracuje i w tym czasie nie używam telefonu tylko, nie wiem co się stało i pytam o poradę a nie o głupie komentarze więc proszę zachować je dla Siebie i napisać w celu pomocy a nie, tak na przyszłość jeśli coś 😉

0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@SquartOO to nie głupawy komentarz, tylko konkretne pytanie, a że zadane w formie żartobliwej. 

No cóż, może więcej dystansu, i mniej negatywnego nastawienia wobec innych? Będzie łatwiej, zwłaszcza Tobie. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@SquartOO, jeżeli resetowanie nie rozwiązało problemu to obawiam się, że konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym. Zgłoś się do najbliższego punktu serwisowego firmy Samsung. Listę wszystkich punktów znajdziesz w tym miejscu.