Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kup s9-s9+ i zgarnij głośnik

(Temat utworzony: 03-09-2018 03:32 AM)
4934 Wyświetlenia
HouseMD
Pioneer
Opcje

Witam ponad tydzień temu zakupiłem s9+. Tego samego dnia zarejestrowalem go i do tej pory nie mam kodu na nagrodę, w regulaminie jest do 14 dni . Mam czekać pełne 14 dni i wtedy się pojawi czy może być wcześniej ? Czyścilem dane SM i dalej brak kodu

0 Like
Przejdź do rozwiązania
217 Odpowiedzi
Bueno
Student
Opcje

Witam, wczoraj kupiłem telefon Samsung Galaxy s9. Przy rejestracji konta podałem zły rok daty urodzenia (brak pełnoletności), potem poprawiłem i chciałbym się dowiedzieć czy w tym momencie mój telefon jest weryfikowany jako zły, gdyż nie pokazał mi się baner z kuponem a słyszałem, że ten podawany przy rejestracji jest uznawany zawsze za poprawny

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Po rejestracji telefonu otrzymasz w ciągu 14 dni kod do promocji

 https://www.samsung.com/pl/campaign/smartfon/razem-bardziej-galaxy/

Bueno
Student
Opcje

A banner bez kodu nie powinien się pojawić po dniu?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@BuenoNie koniecznie u mnie był po trzech dniach.Może pokaż jak to wygląda u ciebie ?

0 Like
Bueno
Student
Opcje

Póki co poczekam jeszcze a jak się nie pojawi to napiszę tutaj ponownie albo zadzwonię na infolinię. Dziękuję ci @vdsl2 za pomoc o tej godzinie :winking-face: Masz ode mnie lajka

0 Like
bpietras92
Navigator
Opcje
W aplikacji kod do dziś się nie pojawił, jednak pisałem maila dwa tygodnie temu, w czwartek dostałem kod na maila, dziś potwierdzenie akceptacji zgłoszenia i potwierdzenie wysyłki w ciągu 30 dni.
Ile rzeczywiście czekaliście na dostarczenie?

Jeśli moja odpowiedź pomogła Ci kliknij LIKE.
0 Like
Ewa1983
Navigator
Opcje

Witajcie. W sobotę 29.09.2018 zakupiłam Galaxy S9. Zalogowałam się do Samsung Members kilka godzin później. W zakładce korzyści pojawił się baner do "odkup" i kod sobie pobrałam. Jednak do promocji z głośnikiem banerku nie ma... Czy termin "po 14-tu dniach" równa się zarówno opcji pojawienia sie baneru i w konsekwencjikodu?

Jeśli chodzi o pobranie kodu to wg. tego co piszecie uzbroję się w cierpliwość . Problem w tym, że nie widzę nawet opcji, która da mozliwość wybrania go - tylko banerki do pralek, supportu S9 i dodatkowych usług dla S9.

Będę wdzięczna za poratowanie mnie-laika :smiling-face:

bpietras92
Navigator
Opcje

Kod powinien pojawić się po 14 dniach, jeśli się nie pojawi pisz pod adres podany w regulaminie lub wielokrotnie tu na forum.


Jeśli moja odpowiedź pomogła Ci kliknij LIKE.
0 Like
Ewa1983
Navigator
Opcje

Jeśli chodzi o kod to tak myślałam. Zastanawiam się tylko dlaczego nie widzę w korzyściach wogóle banerka, z którego będę mogła go pobrać. Czy tak to właśnie działa, że baner pojawi się w momencie dostepności kodu?

0 Like
bpietras92
Navigator
Opcje
Tak, u mnie sam baner też nie pojawił się od razu.

Jeśli moja odpowiedź pomogła Ci kliknij LIKE.
0 Like