Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja cashback – kup Galaxy Fit3 i zyskaj zwrot 80 zł

(Temat utworzony: 28-02-2024 10:26 PM)
1706 Wyświetlenia
siwzos2402
Apprentice
Opcje

Gdzie znajdę formularz do promocji? Szukam szukam i znaleźć nie moge😭

20 Odpowiedzi
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@siwzos2402, wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na tej stronie: https://www.samsung.com/pl/campaign/zwrot-galaxy/


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Dzisiaj otrzymałem akceptację mojego zgłoszenia. Formularz wypełniłem i wysłałem w dniu 24.02.

Zrzut ekranu 2024-03-01 172130.png


siwy3551
First Poster
Opcje
Hejo. Wypełniłem formularz ale samsung mi to cofnął. Że niby nie miałem zdjęcia dowodu zakupu, a miałem dodana FV, a w drugim etapie miałem dodanego screena z zamówienia. To niby Co innego miałem tam dać?
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@siwy3551, Otrzymałeś jakiegoś maila od organizatora promocji ? Jeśli jakieś zdjęcie się nie zaczytało lub wysłałeś błędny dokument, to powinieneś zostać poproszony w osobnym mailu o dosłanie odpowiednich materiałów.


0 Like
siwy3551
First Poster
Opcje
Tak, uzupełniłem wszystko raz jeszcze ale już nie mogę przesłać zgłoszenia. Pojawią się komunikat "dodanie pliku jest wymagane". A mam dodane 4/4
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@siwy3551, Formularz można wysłać tylko raz. Jeśli już wcześniej wysłałeś formularz, to teraz pozostaje tylko kontakt z organizatorem promocji w celu wyjaśnienia.


siwy3551
First Poster
Opcje
Kim ty w ogóle jesteś? Samsung odesłał mi wniosek i kazał go uzupełnić. Z linka do rejestracji wniosku. Tego samego. I kazał dograć pliki. Dograłem ale nie mogę go wysłać.
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@siwy3551, Czy pojawia Ci się taki komunikat w prawym górnym rogu przy próbie wysłania formularza ?

Zrzut ekranu 2024-03-06 121639.png


0 Like