Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaśniejszy ekran S9+

(Temat utworzony: 18-04-2019 12:30 PM)
534 Wyświetlenia
ferinmel
Journeyman
Opcje

Witam,

 

z moim półroczny S9+ stało się coś nieprzyjemnego, mianowicie po ostatnim ładowaniu ekran jest 2x jaśniejszy niż był do tej pory. Nie jest to kwestia ustawień jasności w telefonie, kiedy podłączałem telefon do ładowania wszystko było w porządku, kiedy podniosłem go żeby sprawdzić powiadomienie, ekran wyglądał (i dalej wygląda) jak "przejaśniony". Nie sądzę żeby to było wypalenie, telefon działa normalnie, ale korzysta się z niego dosyć niekomfortowo. 

Jutro jadę oddać go na gwarancję, ale są jakieś sugestie co mogło spowodować taki stan rzeczy? 

0 Like
13 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Witaj @ferinmel. Rozumiem, że wyłączenie i ponowne włączenie nie rozwiązało problemu. Czy próbowałeś przywrócić telefon do ustawień fabrycznych? Cięzko stwierdzić co mogło ulec uszkodzeniu. Podejrzewam, że w serwisie zostanie wymieniony wyświetlacz.


ferinmel
Journeyman
Opcje
Dziękuję za szybką odpowiedź.

Reset oczywiście nic nie dał, a zanim przywrócę ustawienia fabryczne chciałbym utworzyć kopię zapasową, a póki co nie mam takiej możliwości. Mam nadzieję że wymienią wyświetlacz bez problemu 😕
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@ferinmel, przed oddaniem telefonu na gwarancję wykonaj kopię zapasową. Możesz do tego użyć np. aplikacji Smart Switch. Serwis z reguły wgrywa oprogramowanie na nowo co wiąże się z utratą wszystkich danych.


0 Like
ferinmel
Journeyman
Opcje
To zrobię na pewno :smiling-face: Jeszcze muszę się zastanowić czy oddać do punktu Samsunga czy Playa
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@ferinmel, najlepiej bezpośrednio do punktu serwisowego Samsung. Play i tak będzie musiał wysłać telefon do serwisu co może znacząco wydłużyć czas oczekiwania na naprawę. Jeżeli masz możliwość to skorzystaj z usług Samsung Service Plaza, gdzie niektóre naprawy są wykonywane na poczekaniu. Listę punktów serwisowych znajdziesz w tym miejscu.


ferinmel
Journeyman
Opcje
Warszawa niestety daleko...
Ale w porządku, w takim razie pojadę do Punktu Samsung w Katowicach, dzięki
0 Like
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@ferinmel, Samsung Service Plaza znajduje się również w centrum handlowym "Galeria Katowicka" :winking-face:


ferinmel
Journeyman
Opcje
Aaa no to chyba że tak. Dzięki wielkie :face-with-tears-of-joy:
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@ferinmel, nie ma sprawy. Jak tylko odbierzesz telefon z serwisu to daj znać co zostało wymienione i czy telefon działa poprawnie. Powodzenia!