Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak PIN po aktywacji kodu Cashback 500 zł Samsung Galaxy S9

(Temat utworzony: 06-06-2019 07:39 AM)
391 Wyświetlenia
-AX-
First Poster
Opcje

Witam,

mam problem, ponieważ po aktywacji kodu nie otrzymałem PIN - czyli brak możliwości wypłaty oraz "potwierdzenia aktwacji", nie zmieniło to faktu, że po tygodniu bon z korzyści zniknął.

Aktywacja była w środę - do końca dnia nic nie doszło na maila, więc kolejnego dnia skontaktowałem się z cashbackgalaxyS9@oexebusiness.com - brak odpowiedzi do teraz (właśnie mija tydzień od wysłania zapytania). 

Dodam, że konto jest na poprawne dane, poprawy mail, a wcześniej cashbackgalaxyS9@oexebusiness.com zweryfikowali zakup i odpisywali na wiadomości.

Jakie są dalesze kroki? Co mogę zrobić? 

Pozdrawiam 

0 Like
164 Odpowiedzi
Sylwia5
Apprentice
Opcje
Wszystko w porządku. Promocje dostałam ale musiałam pisać na maila z prośbą o nie. Do końca stycznia wszystko miałam. Dziękuję za pomoc tym co mi odpisali 🙂
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Sylwia5, to bardzo dobra wiadomość. Dziękuję za informację zwrotną!


0 Like
dreamlike
Pioneer
Opcje

Nic nie musisz robic, ja tez mam stary kupon nadal aktywny, ale nie dostaniemy do niego PINu. Jak nie dostaniesz nowego baneru równo jak 14 dni minie, skontaktuj się z nimi.

TomekR
Pathfinder
Opcje

@Screaming nowy baner zostanie udostępniony po upływie 14 dni od aktywacji telefonu. Stary baner nie jest Ci do niczego potrzebny, ale możesz go sobie zachować "w razie czego" (np. gdyby była konieczność reklamacji). Gdyby po upływie 14 dni od daty aktywacji telefonu baner nada się nie pojawił, napisz maila do administratora promocji na adres samsungpremia@oexebusiness.com. Do wiadomości dołącz dowód zakupu, nr imei oraz opis problemu 👌

 

 

Screaming
Journeyman
Opcje

Przyszedł nowy:D grstulacje dla samsung za rzetelnosć:)

emsibober
Journeyman
Opcje

Cześć,

Wystawiłem tę rzetelność na próbę. Minęło ponad 14 dni od aktywacji nowego telefonu i baner nie pojawił się. Przekopałem całą stronę Samsunga w poszukiwaniu informacji o wyczerpaniu puli, nie znalazłem. Złożyłem reklamację. Czekam.

0 Like
PawełN
Navigator
Opcje

Cześć @emsibober ,

Czyli już minęło 28 dni od aktywacji?  

Zgodnie z regulaminem: 

"Klient może pobrać Kod klikając w baner nie wcześniej niż po upływie 14 dni od dnia aktywacji, nie później niż do 28 dni od aktywacji."

Możesz się też podzielić informacją, jaką odpowiedź dostałeś. 

 


Pomogłem? Zaakceptuj jako rozwiązanie.

„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców.“ Nikola Tesla

0 Like
emsibober
Journeyman
Opcje

Załatwili to jednym zdaniem. Czekać. Co ciekawe, aktywacja telefonu nie odbywa się w dniu pierwszego włączenia telefonu, tylko kilka dni później.

0 Like
Screaming
Journeyman
Opcje
U mnie wszystko zagrało przed chwilą także pozdrawiam samsung za wywiązanie się z umowy:)
dreamlike
Pioneer
Opcje

@emsibober 

 

Aktywacja telefonu odbywa się w momencie zakończenia pierwszej 5-minutowej rozmowy. Mi obsługa promocji podała datę aktywacji taka jaka faktycznie była - czyli w chwilę po odebraniu telefonu, włożeniu karty i zakończeniu połączenia. Zatem nie wiem skąd taka informacja.

0 Like