Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak aktualizacji One Ui - telefon od Niemieckiego operatora

(Temat utworzony: 05-07-2019 09:41 PM)
562 Wyświetlenia
Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

Witam mam problem z Instalacją Nakładki One Ui ma Telefon Samsung Galaxy S9+ telefon został brany w Niemieckiej Sieci Komórkowej telefon dostałem i umowa została spłacona i włozylem Polską Kartę Sim (Gdy miałem Niemiecką pokazywała się aktualizacja) Restartowałem telefon i włożyłem Kartę i przestała się pokazywać i teraz chciałbym ją zainstalować ale telefon pokazuje że jest najnowszy chociaż powinienem już dawno dostać jak mogę ją teraz zainstalować 

0 Like
8 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Anonymous User, masz dwie możliwości. Pierwsza to wkładanie niemieckiej karty SIM, aby telefon wykrył aktualizację. Druga to wizyta w punkcie serwisowym, gdzie zostanie zmieniony wariant telefonu i wtedy będziesz mógł aktualizować telefon z włożoną polską kartą SIM. Koszt takiej usługi to około 60 zł i z reguły jest wykonywana na miejscu. Przydatne informacje znajdziesz również w tym wątku. Jeżeli masz dodatkowe pytania to pisz śmiało.


Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

A gdy będę wymieniał to będę musiał dane gdzieś zgrać czy będzie coś wymieniane q Telefon czy jak?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Anonymous User, jeżeli zamierzasz wykonać zmianę wariantu w serwisie to koniecznie wykonaj kopię zapasową ponieważ podczas zmiany oprogramowania wszystkie dane z telefonu zostaną usunięte. Kopię zapasową możesz wykonać np. za pomocą aplikacji Smart Switch.


0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Anonymous User  Zgrać możesz zrobić przez Smart Switch

0 Like
Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

A mam Pytanie bo ja mam rozbity ekran i czy nie będzie to przeszkadzać oraz nie mam pudełka i jeszcze jedno czy można tylko w Salonie Samsung czy jeszcze gdzieś?

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Anonymous User,

 

Jeśli masz uszkodzony mechanicznie telefon, serwis może odmówić wykonania usługi. Najlepiej skonsultuj to bezpośrednio z serwisem.

Listę placówek znajdziesz na stronie https://www.samsung.com/pl/support/service-center/.

 

0 Like
Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

A można im wysłać telefon czy coś?

0 Like
PawełN
Navigator
Opcje

Cześć @Anonymous User, 

Jest taka możliwość przykładowo poprzez stronę: https://www.ctdi.pl/zgloszenie-naprawy-online.html

 

Pamiętaj jednak o cenniku :winking-face:

(screen pochodzi ze strony CTDI)

 

transport.jpg


Pomogłem? Zaakceptuj jako rozwiązanie.

„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców.“ Nikola Tesla