Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Uprawnienia. Nie przeszkadzać"

(Temat utworzony: 13-07-2019 03:18 PM)
374 Wyświetlenia
McGrego
Explorer
Opcje

Od pewnego czasu uporczywie pojawia mi się przy odblokowaniu telefonu Galaxy S9 taki widok:

 

Screenshot_20190713-150418_Settings[1].jpgScreenshot_20190713-150418_Settings[1].jpg

Czy ktoś wie, jak wyłączyć to irytujące dziwactwo ?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@McGrego, czy instalowałeś w ostatnim czasie jakieś dodatkowe aplikacje? Możliwe, że jedna z nowych aplikacji powoduje takie zachowanie telefonu. Sprawdź czy problem występuje w trybie bezpiecznym.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 Odpowiedzi
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@McGrego, czy instalowałeś w ostatnim czasie jakieś dodatkowe aplikacje? Możliwe, że jedna z nowych aplikacji powoduje takie zachowanie telefonu. Sprawdź czy problem występuje w trybie bezpiecznym.


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@McGrego pierwsze co bym zrobił, to odinstalował antywira. To one najczęściej powodują problemy z powiadomieniami i uprawnieniami. Po co ci zewnętrzny antywirus skoro fabrycznie jest już zainstalowany McAfee. Pamiętaj dwa programy antywirusowe jednym systemie potrafią się gryźć i są najczęstszym źródłem różnych problemów. Bez wyjątku, czy to system mobilny, czy też wersja desktopowa.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
McGrego
Explorer
Opcje

@mirudo24Diagnoza trafna! W trybie bezpiecznym wszystko gra. Po powrocie do normalnego trybu na razie też ok. W razie czego spróbuję odinstalować ostatnie programy. Dzięki

@Szewcu72Zacznę od deinstalacji Avasta :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@McGrego, czyli wiemy z całą pewnością, że problem powoduje jedna z aplikacji. Daj znać czy udało Ci się znaleźć problematyczną aplikację.


0 Like