Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Slaby czas pracy

(Temat utworzony: 21-03-2019 12:20 PM)
6705 Wyświetlenia
JedrzejK
First Poster
Opcje

Witam Szanownych,

jestem po wynmianie S7 na S10e i jestem zaniepokojony pracą na baterii. Jednym słowem jest słabo. w nocy w trybie "nie przeszkadzać" i wyłączonym BT, WiFi bateria w 8h zjechała z 100 do 73%. Zużycie baterii to ekran, system android i AoD. I dziękuję z gory za propozycje wyłączenia wszystkiego co się da, bo nie po to kupuje telefon za 3000 z takimi funkcjami, żeby ich nie używać. Następnie o 7 bateria naładowana do 100%, minęło 5h (głównie na leżeniu w kieszeni) i bateria pokazuje 71%... Widziałem tutaj wątki zachwalające pracę serii S10, niestety mam dokładnie odwrotne wrażenie. Na anglojęzycznej stronie forum powstał również wątek związany z tym problemem (https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S10e-S10-S10/S10-Battery-Drain/td-p/975730). Czy ktoś z Samsunga zabierze głos w tej sprawie, czy wzorem tamtej strony Samsung nabiera wody w usta i udaje, że wszystko jest ok? Ja jestem kolejny raz rozczarowany baterią we flagowcu, czekam do weekendu naiwnie wierząc, że tryb adaptacyjny coś poprawi, a w sobotę odsylam go z powrotem i czekam na pieniądze. Ukłony

0 Like
45 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@JedrzejK, Podobny temat znajduje się już na forum:
https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S10e-S10-S10/S10e-S10-S10-nocne-zu%C5%BCycie-baterii/m-p/...

 

 

Zajrzyj także do tego tematu. Znajdziesz tam przydante wskazówki na temat baterii w telefonie.

 

 

Ile dni posiadasz Galaxy S10 ? Telefon potrzebuje około tygodnia, aby nauczyć się wzorców użytkowania.

 


0 Like
JedrzejK
First Poster
Opcje

Dzięki za odpowiedź. Tak  czytałem ten wątek  wszystko mam tak poustawiane mniej więcej, poza wyłączaniem finkcji6, których używam. Telefon mam 2 dni dlatego daję sobie jeszcze kilka na poprawę, a później niestety wraca, bo nie chcę przekroczyć 14 dni na zwrot. 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@JedrzejK, nie wyłączaj Wi-Fi ponieważ telefon więcej zużywa energii stale łącząc się z siecią komórkową. Odczekaj jeszcze 2 - 3 dni i sprawdź czy zmniejszyło się zużycie energii.


JedrzejK
First Poster
Opcje

Jestem akurat w miejscu, w którym nie mam dostępu do WiFi, ale dzięki za sugestię 

0 Like
MarioG61
Helping Hand
Opcje

Wyślij do reklamacji. Przyszła kolejny model i jeśli będzie tak samo niech ci hajs zwrócą. 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MarioG61, nie ma potrzeby wysyłania urządzenia do serwisu ponieważ @JedrzejK ma 14 dni na odstąpienie od umowy kupna nowego telefonu na odległość, dlatego też sugerujemy żeby jeszcze poczekał kilka dni i dopiero w razie dalszych problemów skorzystał z prawa do odstąpienia od umowy.


Hollybuc
Pioneer
Opcje

Pytanie jest jeszcze jedno, byc moze to tylko moje odczucie, ale czy Wasze s10-tki potrafia sie solidnie nagrzac od zwyklego uzytkowania? Nawet jezeli telefon lezy i uzywam go sporadycznie to bardzo czesto jest cieply. Dodatkowo czas pracy na baterii strasznie sie waha, raz jest to 6h SOT, innym razem ledwo 4hScreenshot_20190326-160949_Settings.jpg

 

0 Like
MarioG61
Helping Hand
Opcje

A ladujesz telefon z szybkim ładowaniem? 

0 Like
Hollybuc
Pioneer
Opcje

Tak, bezprzewodowo ładowarka od s8

0 Like